1373
1363

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1379

منم امروز خونه ام 

همسرم زنگ زده میگه حالم خیلی خوبه خونه هستی

یه کاری باید کنم خونه نشین بشی 

😡

تويي كه فكر ميكني خوشمزه اي ! شعور داشته باش تو تاپيكي كه طرح مشكل شده مزه پروني نكن!!! مگه دلقكي!؟ كه تو تاپيكا وظيفه عوض كردن جو رو بر عهده گرفتي!؟؟؟؟؟شخصيت داشته باش 

شوهرم ۳تا شغل داره ، بمنم میگه اگه دوسداری برو سرکار، ولی من ترجیح میدم بمونم خونه و زندگیمو گرم نگهدارمو از پسرم نگهداری کنم، واینکه همین که شوهرم شاغل هست و هیچوقت کنارهم نیستیم بسه😔😔دیگه لازم به کار کردن من نیست

التماس دعا🙏🏻🙏🏻

شوهرم کارخونه شوینده داره.خودمم پرستارم.فعلا استعلاجیم...ولی حوصلم سر میره تو خونه...دوس دارم کارمند باشم..

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بازم منتظر ی هدیه ام...نازدونه ای ک نظر کرده امام رضا (ع)و مادرشونه...دعا کنید سالم و صحیح باشه...ویارمم لیموترش و خربزه و تخم مرغ آبپزه...  نمیدونم سر حاملگیام لیمو چی از جوون من میخواد  امضای قبلیمم پاک نمیکنم...عزیز دل اولم همممممییییشه ب یادتم...  لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده
همسرم شغلش ازاد خودم خانه دار ی‌ مدت مزون داشتم از ترکیه لباس مجلسی میاوردم خسته کننده بود الان ح ...

فکر میکردم جذاب باشه 

گرچه هیچ کاری راحت نیست

تويي كه فكر ميكني خوشمزه اي ! شعور داشته باش تو تاپيكي كه طرح مشكل شده مزه پروني نكن!!! مگه دلقكي!؟ كه تو تاپيكا وظيفه عوض كردن جو رو بر عهده گرفتي!؟؟؟؟؟شخصيت داشته باش 
1376

ما هم هر دو کارمندیم ولی من میخوام یه مدتی برای بارداریم مرخصی بگیرم منتظرم صدای قلبشو بشنوم بعد خسته ام با این حال بارداری هم نمیتونم برم سرکار

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
1226

شاغل نیستم همسرم وکیل دادگستری هست و دوست داشتم استخدامی ها شرکت کنم ولی شوهرم میگه همون‌پول رو بهت میدم ولی روح‌و روانت رو خسته نکن بجاش برو بیرون و‌کلاسهای متفرقه اما من دودل هستم

شاغل نیستم همسرم وکیل دادگستری هست و دوست داشتم استخدامی ها شرکت کنم ولی شوهرم میگه همون‌پول رو بهت ...

به نظر منم خودتو سرگرم کن کارکردن ادمو مستهلک و فرسوده میکنه به مرور زمان

الان تموم زنای دکتر مهندس وکیل میریزن اینجا😑

به علاوه  اونایی که میگن‌به تو‌چه و  یه عده که در هر حالتی سعی میکنن روشنفکر باشن حتی اگه ربطی نداشته باشه‌ این دو دسته رو یادتون رفت 😂

1339