2410
2553
آره واقعا حرفتون درسته.من سر آی وی اف خیلی با خودم کلنجار رفتم خیلییییی.دیگه گفتم اگه خدا نخواد نمیگ ...

خدارو شکر عزیزم   اصلا پسر داشتن افتخار نداره اصلا ما ایرانیا ب کجا رسیدیم رفتیم عصر حجر اون موقع فقط پسر رو جنسیت می‌دونستن  چقدر آرزوهای ما ایرانی‌ها کوچیک شده چقدر سطح فکر ماها پایین اومده ازدواج  کنی نترشی گسر بزاری پزشو بدی  زود شوهر بدی داماد دار شی  واقعا  متاسف میشه ادم 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارو شکر عزیزم   اصلا پسر داشتن افتخار نداره اصلا ما ایرانیا ب کجا رسیدیم رفتیم عصر حجر ا ...

واقعیتش پسر و دختر دو تاشونم آدمن دیگه با دو تا لباس متفاوت.من اگر بچه اولم هم پسر بود دومی رو آی وی اف میکردم پسر شه.چون معتقدم پسر در درجه اول برادر میخواد و بعد خواهر.دختر هم در درجه اول خواهر میخواد بعد برادر.البته تو دلم دختر هم دوست داشتم که دلایل روانی زیادی داره و خیلی در این مورد کتجکاوی کردم و برمیگرده به اولین لحظات تولدم و شاید قبل از اون.مادرم وقتی منو بعد از برادرم حامله شده با تمام وجودش دختر میخواسته و وقتی من به دنیا اومدم و پرستارا گفتن دختره مامانم میگه انگار فرشته ها اومدن پایین و بهم تبریک گفتن.دوره مریضی سختی داشتم بعد از ازدواجم و تو غربت بودم و تو تصوراتم دختری بود که پرستاریمو میکرد.پدرم تو خونواده ای بود که هفت تا پسر بودن و دایم در حال دعوا و از جنس پسر نفرت داشت ... اونی هم که پسر دوست داره حتما دلایل روانی پشت علاقش هست.

2720
خدارو شکر عزیزم   اصلا پسر داشتن افتخار نداره اصلا ما ایرانیا ب کجا رسیدیم رفتیم عصر حجر ا ...

اصلابه عصرحجرنیست✋

الان جنسیت مهمتراززمون مامان باباهای ماشده،چرا؟چون همه یکی دوتابیشترکه نمیارن،دیگه فوقش سه تا،آدم میگه ازجفتشم داشته باشم

من اگه اولیم پسربودصددرصددومیمودخترمیخواستم

من عاشق جنس جورم،همیشه غبطه میخورم به حال اونایی که یه دخترویه پسردارن

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
من عاشق دوتا دخترم یه پسر دارم از اولم عشق دختر بودم  ولی نشد هم نشد باید ببینی خدا چی میخواد ب ...

منم یه خواهردارم مثل شمایه پسرداره

یعنی میمیره واسه دخترخییییییلیییی دلش دخترمیخواد

ولی وضع مالیشم خوب نیست میترسه بیاره بازم پسرشه

دخترمنومیبینه باحسرت نگاه میکنه

اصن جنس جورخیلی خوبه هرکی داره خوش به حالش😍😅

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2714
اصلابه عصرحجرنیست✋ الان جنسیت مهمتراززمون مامان باباهای ماشده،چرا؟چون همه یکی دوتابیشترکه نمیارن،دی ...

عزیز دلم منم پسر دارم عشق دخترم چرا غبطه من اگه 3 تا دیگه ام پسر بشن  میگم شکر سالمن  من خیلی آرزوی دختر داشتم 5 ماه تو شکم روشنا صداش زدم اصلا اصلا با پسر بچها جور نبودمالان جونمه  هیچ وقتم جلوی شوهرت اینطوری نکن  بهش تلقین شه حتما باید پسر دار شه فرص ای وی اف کردی نشد اونوقت میخوای چی کار کنی عزیزم ؟ من شوهر همسایمون عشق پسر بود خودشم عشق پسر گفتم هیچ وقت جلوی شوهرت نگو بگو ای کاش برم سون بگن دختر دختر اولم خواهر دار شه آنقدر گفت تا ب مرده تلقین شد دختر بهتره آلان مرده عاشق دختراش میگه 3میم دختر باشه  نکن عزیزم با خودت بچه‌ای الا تا 20 باهاتون بعدش مییییرن پی کارشون پول بدردمون میخوره 🥴🥴🤪

منم یه خواهردارم مثل شمایه پسرداره یعنی میمیره واسه دخترخییییییلیییی دلش دخترمیخواد ولی وضع مالیشم ...

من تک دخترم خیلی حسرت خواهر میخورم خیییلی  خدا صلاح بنده‌اش بهتر میدونه گلم💟💟💟

واقعیتش پسر و دختر دو تاشونم آدمن دیگه با دو تا لباس متفاوت.من اگر بچه اولم هم پسر بود دومی رو آی وی ...

نمیگم دوست نداشته باشه خب علاقست ولی از دختر داشتن  نعمته من میگم خدا ب هر کی دختر نمیده  دخترا سنگ صبورن دلسوزن من    اولین بچم  مادرم میگه تا تو بدنیا اومدی بابا ناراحت شد اصلا ذوق نداشت دوسال بعد داداشم دنیا اومد بابام رو هوا بود  4 سال بعدشم همینطور الان من 26 همش بابا میگه مردم تو حسرت دختر مثل منن  خدا ب هر کی دختر نمیده اصلا پسرا رو حساب نمیکنه 🤪🤪🤪اصلا هر چی من بگم من برم خونشون  مریص باشه پا میشه میخنده آنقدر ذوق میکنه مادرم صداش در اومد حسادت میکنه 😒😒😒😒😂😂😂

عزیز دلم منم پسر دارم عشق دخترم چرا غبطه من اگه 3 تا دیگه ام پسر بشن  میگم شکر سالمن  من خ ...

ریشه پسردوستی من برمیگرده به سونوی اشتباه بارداری اولم

که گفتن پسره باهاش خوگرفته بودم پسرم صداش میزدم باهاش زندگی کردم بعدش شددختر،ازاون موقع به بعدشدبرام یه آرزو

ولی همیشه بابت داشتن دخترمم خداروشکرکردم،حالامیلینم چقدخوبه بچه اولم دخترشده مونسمه همدممه،ازالان کمکم میکنه

دومیمم صرفابه این خاطرپسرمیخواستم که جنسم جورشه هیچ وقت به سه تافک نمیکردم هیچ وقت

میدونم چی میگی ولی باورکن من تواین چندماه انقدناشکری کردم انقدگریه کردم وپسرپسرکردم ذره ای روشوهرم تاثیرنذاشته،همه مثل هم نیستن

خیلی دوسش داره لحظه شماری میکنه واسه دیدنش

گفتم توپستای قبلیم میگه دخترامومیذارم روچشام و...

ولی دارم فک میکنم اگه شوهرمم مثل من فک میکردقضیه خیلی غیرقابل تحمل ترازالان میشدمن بااین روحیه ضعیفم حتمامیشکستم بیشترازایناغصه میخوردم که شوهرمم دلش پسرمیخواد

تلقینی که میگی رومن قبول دارم،وقتی گفتن پسره(همون سونوی اشتباه)دیدم خونواده شوهرم خیلی ذوق دارن خوشحال بودن ماورشوهرم زودی رنگ زداسم براش پیشنهاددادحتی جاریم،ناخوداگاه به منم تلقین شدپسردوست داشته باشم

یادمه اون موقع هم شوهرم گفت فرقی نمیکنه سالم باشه😅

ببخشیدطولانی شد

من تک دخترم خیلی حسرت خواهر میخورم خیییلی  خدا صلاح بنده‌اش بهتر میدونه گلم💟💟💟

یه دوستی دارم اونم تک دختره باسه تاداداش ولی عشق پسره

چون بهش تلقین شده ازطرف شوهرش

شوهرش تک پسره خیلی پسردوست داره

خوش به حالت من بارداری اولموبه اشتباه گفتن پسره انقدخوشحال بودم که به قول شماوصف نشدنیه بعدگفتن دخ ...

دوست ندارم قضاوتت کنم

ولی عجیب ناشکری

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
من تک دخترم خیلی حسرت خواهر میخورم خیییلی  خدا صلاح بنده‌اش بهتر میدونه گلم💟💟💟

انشالله بعدیت یه گل دخترباشه،سالم وسلامت

2706