2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برعکس شمام.میمیرم واسه دختر خدا پسر داد.دوروز کامل اشک ریختم گفتش پسره.خلاصه اخرش دوباره گریه کرد ...

منم دختر میخام میگن هرچی بخای برعکسش میشه ! من رژیم سردیجات گرفتم نمیدونم باردار میشم یا نه 

ولی اقداممو موقع تخمک گذاری میکنم که باردار بشم

متاهل هستم
اره منم خیلی برنامه ها داشتم واسه تعیین جنسیت ،میخواستم رژیم بگیرم ،ولی ناخاسته شد بارداریم روزای ا ...

من اصلافکرشم نمیکردم که ناخواسته حامله بشم آخرین روزپریودیم اقدام مشکوک داشتیم ورفتم شستم ولی همون یه بارنگوگرفته بود😭😭

تاره رفته بودم دکترتازه شروع کرده بودیم برارژیم که یه دفعه ازوقت پریودم گذشت و....وقتی دیدم بی بی مثبت شدمثل دیوونه هاگریه میکردم وحشی شده بودم😢😢😭😭

دلم میخواست سقط کنم مامانم نذاشت گفت ازکجامیدونی شایدپسره

دخترم اسمشوگذاشته بودامیرحسین😢😢😢باهاش حرف میزدصداش میکرد

وقتی فهمیدم دختره تومطب بی صدااشک ریختم اومدم خونه مثل دیوونه هابلندگریه میکردم😭😭😢دخترمم زدزیرگریه دختر۵سالم داشت منوآروم میکردباگریه میگفت خوب مامان آبجی هم خوبه...گفت کاش کی من داداش(یعنی پسر)بودم توالان خوشحال بودی

اینوکه گفت خودموول کردم چسبیدم بهش😢😢😭😭فهمیده بوددلم پسرمیخواد...

خلاصه تاالان هیچ لذتی ازبارداریم نبردم همش حسرت وآه وگریه بود

دوستم انشالله هردومون به آرزومون برسیم سومیمون حتمایه کاکل پسربشه دلمون شادبشه😔😍

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2728
من و شوهرم هر دو عاشق پسر بودیم- سونو ک گفت دختره..  تا یک هفته حالم داغون بود؛ن چیزی میخوردم ...

شمایادمه بچه اولت بود

😔برامن دومیمه احساس میکنم خیلی عقب افتادم

من دومیموپسرمیخواستم

سه تانمیخواستم😖😢

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

میشه یکی واسه منم حساب کنه ۳۱ سال و ده ماه این ماه اقدامم اگه باردار بشم چیه؟؟؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

من خودم دوست دارم بچه اولم پسر شه

اما هرکیو دیدم که جنسیت نی نی شون تو نظرشون نبوده بعد دنیا اومدن بچه با دنیا عوضش نمیکنن اولش شاید تو ذوق آدم بخوره ولی بعدش برای پدر مادر هیچ فرقی نداره 

خیلی ناراحتت شدم خدا دخترت رو ببخشه بهت

میشه مال منو ببینی

متولد فروردین 66هستم.

6مرداد اقدام کردم

27مرداد جواب آزمایشم مثبت شد

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
من اصلافکرشم نمیکردم که ناخواسته حامله بشم آخرین روزپریودیم اقدام مشکوک داشتیم ورفتم شستم ولی همون ی ...

منم جلوگیری طبیعی داشتم ،نمیدونم چطور باردار شدم ،تازه من قرص الدی و شروع کرده بودم که مثلا ماه رمضون پریود نشم و روزه بگیرم😢😢

من خیییییییلی دعا کردم ،حتی رفتم کربلا از خود امام حسین خواستم پسر باشه ،ولی مثله اینکه قسمتم نبود

انشالله دوستم هردومون به آرزمون برسیم....ولی راستش من جرات نمیکنم سومیو بیارم ،اگه پسر نباشه نمیدونم جوابه پر حرفیه ادمای اطرافمو چی بدم😑😢

منم جلوگیری طبیعی داشتم ،نمیدونم چطور باردار شدم ،تازه من قرص الدی و شروع کرده بودم که مثلا ماه رمضو ...

هیییی خواهر،منم مثل توجلوگیری طبیعی میکردم حالاهیچ وقت تواون۵سال چیزی نمیشدهمین که دلم مبخوایت واسه دکمی برنامه ریزی کنم به طرزعجیبی ناخواسته شدوآرزوبه دام گذاشت

انشالله بعداین مواظب باشیم نشه بریم دکتر،دوستم به آزمایشی هم هست توآزمایش خونه توهفت یانه هفتگی مشخص میکنه جنسیت چیه

من اینوحتمانجام میدم اگه بازم دخترباشه حتماسقط میکنم

منم جلوگیری طبیعی داشتم ،نمیدونم چطور باردار شدم ،تازه من قرص الدی و شروع کرده بودم که مثلا ماه رمضو ...

منم خیلی نذرونیازکردم خیلی التماس خداروکردم

قربونی نذرحضرت ابالفضل کردم که اگه بشه...

توهمه دعاهام ورازونیازام پسرم بودولی ....

دوستم آخه من بارداری اولموبهم گفته بودن پسره بعدشددختر(باپسرخوگرفته بودم اسم انتخاب کرده بودم و...)

ازاون موقع به بعدپسرشدآرزوی من تمام اون۵سالوازخداشاکربودم بخاطردخترداشتنم دکمیمم پسرمیخواستم

2706