2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانکه دیگه عاشقشم....😍😍😍 یه روز هرچی شیرینی خوردم تکون نخورد ،گفتم خدایا غلط کردم اگه ناشکری کر ...

اره عزیزم دختر خیلی شیرینه سنگ صبور مادره من هنوز قسمت نشده مادر بشم ولی دختر خیلی دوست دارم هم خودم هم شوهرم خدا برات حفظش کنه قدرشو بدون

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
اخیییی چرا عزیزم؟؟؟😢

دو هفتش بود که فوت کرد بخاطر مشکل قلبی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731

من دختر میخواستم ،اما یه شب خواب دیدم بچم پسره ،و از اون شب به شوهرم گفتم دیگه دختر دختر نکنیم شاید صلاح ما پسر باشه و این کارمون ناشکری محسوب بشه ،اما بعد که رفتم سونو و همسرم فهمید بچمون دختره چنان تو مطب دکتر با ذوق چند بار گفت خدا رو شکر که دلم واسه خوشحالیش قنج رفت

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
من دلم به دختر میسوزه چون همه دخترا کلا بدبختن تو این جامعه بخاطر اون دوست نداشتم دختر بشه

دقیقا مثل الانه من هرثانیه به پدر و مادرم میگن وقتی فهمیدین دخترم چرا نگهم داشتین که الان انقدر زجر بکشم بخدا هریه ثانیه از زندگیم یه سال میگذره😔😔😔😔

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

خواهر شوهرم ۳تا دختر داره

خواهرم ۳تا پسر

خواهرم دختر میخاست بچش پسره

خواهر شوهرم پسر میخاست بچش دختره

دیروز زنداییش ازم پس  بچش چیه گفتم دختره

گگفت ی وای گناه داشت.بایستی پسر میاورد😂

خیلی بده.یعنی بچه مردم چ دختر چ پسر مگه واسه کسی چ فرق داره  ک اینجور رفتار میکنن😐😐😐

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2738
2706