2410
2553
اخی من تو جدول چینی دیدم دختر سونو قابم گفت دختر احتمالا  منم دلم بیشتر پسر میخواست😟

بچه ی اولته؟

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من ..نه اینکه از دحتر داشتن بدم بیاد ،اتفاقا عاشق دخترم اما خب چون یه دختر ۵ ساله داشتم دوس داشتم ا ...

نکن اینطور خواهر خدا ناراحت میشه بچه نعمته چه دختر چه پسر این حکمت خداست دختر مونس مادره نگرانش نباش

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
رها جون سنت رو تو بارداری و ماه زمانی که باردار شدی میگی ببینم جنسیت بچتو

پارسال اردیبهشت فهمیدم باردارم ۲۸ سالم بود 

۲۶ دی هم بچه ام دنیا اومد😍

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2714
لقاح رو حدودا میدونی چه تاریخی بود چون نصفه ماه میزنه

ماما بهم گفت احتمالا اول اردیبهشت بوده

من چون پسرم فوت کرده بود دوس داشتم دوباره برگرده پیشم و منتظرش بودم اما دختر شد احساس بدی نداشتم بیشتر از همه سلامتش برام‌مهم بود که اونم خدای نکرده از دست ندم که خداروشکر گفتن سالمه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من دلم به دختر میسوزه چون همه دخترا کلا بدبختن تو این جامعه بخاطر اون دوست نداشتم دختر بشه

بهتره جمع نبندین

کی گفته همه دخترا بدبختن دختر قوی و موفق زیاد هس شاید شما ندیدی اطرافت

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
اخی ولی دو تا خواهر میشن 😍

من 😐دخترشد

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
نکن اینطور خواهر خدا ناراحت میشه بچه نعمته چه دختر چه پسر این حکمت خداست دختر مونس مادره نگرانش نباش

الانکه دیگه عاشقشم....😍😍😍

یه روز هرچی شیرینی خوردم تکون نخورد ،گفتم خدایا غلط کردم اگه ناشکری کردم ،فقط سالم باشه☺☺🥰

من که بچه ی دومم دلم می خواست پسر باشه وقتی رفتم سونو دکتر گفت معلوم نیست احتمالا دختره  اومدم ...

امضات...

الهی تن خودت و عزیزات سلامت باشه

و اگه مادرتون فوت شده غرق در رحمت الهی ایشااله

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
2706