1345
1341
رها جون سنت رو تو بارداری و ماه زمانی که باردار شدی میگی ببینم جنسیت بچتو

پارسال اردیبهشت فهمیدم باردارم ۲۸ سالم بود 

۲۶ دی هم بچه ام دنیا اومد😍

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
پارسال اردیبهشت فهمیدم باردارم ۲۸ سالم بود  ۲۶ دی هم بچه ام دنیا اومد😍

لقاح رو حدودا میدونی چه تاریخی بود چون نصفه ماه میزنه

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

لقاح رو حدودا میدونی چه تاریخی بود چون نصفه ماه میزنه

ماما بهم گفت احتمالا اول اردیبهشت بوده

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
1350

من چون پسرم فوت کرده بود دوس داشتم دوباره برگرده پیشم و منتظرش بودم اما دختر شد احساس بدی نداشتم بیشتر از همه سلامتش برام‌مهم بود که اونم خدای نکرده از دست ندم که خداروشکر گفتن سالمه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
من دلم به دختر میسوزه چون همه دخترا کلا بدبختن تو این جامعه بخاطر اون دوست نداشتم دختر بشه

بهتره جمع نبندین

کی گفته همه دخترا بدبختن دختر قوی و موفق زیاد هس شاید شما ندیدی اطرافت

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
نکن اینطور خواهر خدا ناراحت میشه بچه نعمته چه دختر چه پسر این حکمت خداست دختر مونس مادره نگرانش نباش

الانکه دیگه عاشقشم....😍😍😍

یه روز هرچی شیرینی خوردم تکون نخورد ،گفتم خدایا غلط کردم اگه ناشکری کردم ،فقط سالم باشه☺☺🥰

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیرحافظا و هو ارحم الرحمین.....خدای مهربونم خودت مواظبه دخترام باش🥰🥰
من که بچه ی دومم دلم می خواست پسر باشه وقتی رفتم سونو دکتر گفت معلوم نیست احتمالا دختره  اومدم ...

امضات...

الهی تن خودت و عزیزات سلامت باشه

و اگه مادرتون فوت شده غرق در رحمت الهی ایشااله

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
1376
من چون پسرم فوت کرده بود دوس داشتم دوباره برگرده پیشم و منتظرش بودم اما دختر شد احساس بدی نداشتم بیش ...

اخیییی چرا عزیزم؟؟؟😢

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الانکه دیگه عاشقشم....😍😍😍 یه روز هرچی شیرینی خوردم تکون نخورد ،گفتم خدایا غلط کردم اگه ناشکری کر ...

اره عزیزم دختر خیلی شیرینه سنگ صبور مادره من هنوز قسمت نشده مادر بشم ولی دختر خیلی دوست دارم هم خودم هم شوهرم خدا برات حفظش کنه قدرشو بدون

اخیییی چرا عزیزم؟؟؟😢

دو هفتش بود که فوت کرد بخاطر مشکل قلبی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

من دختر میخواستم ،اما یه شب خواب دیدم بچم پسره ،و از اون شب به شوهرم گفتم دیگه دختر دختر نکنیم شاید صلاح ما پسر باشه و این کارمون ناشکری محسوب بشه ،اما بعد که رفتم سونو و همسرم فهمید بچمون دختره چنان تو مطب دکتر با ذوق چند بار گفت خدا رو شکر که دلم واسه خوشحالیش قنج رفت

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین
1226
من دلم به دختر میسوزه چون همه دخترا کلا بدبختن تو این جامعه بخاطر اون دوست نداشتم دختر بشه

دقیقا مثل الانه من هرثانیه به پدر و مادرم میگن وقتی فهمیدین دخترم چرا نگهم داشتین که الان انقدر زجر بکشم بخدا هریه ثانیه از زندگیم یه سال میگذره😔😔😔😔

میگمش راسشه بوگو دوسوم میداری؟میگه ووی ها😍 هرکی لایک کنه خره😒😐

خواهر شوهرم ۳تا دختر داره

خواهرم ۳تا پسر

خواهرم دختر میخاست بچش پسره

خواهر شوهرم پسر میخاست بچش دختره

دیروز زنداییش ازم پس  بچش چیه گفتم دختره

گگفت ی وای گناه داشت.بایستی پسر میاورد😂

خیلی بده.یعنی بچه مردم چ دختر چ پسر مگه واسه کسی چ فرق داره  ک اینجور رفتار میکنن😐😐😐

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
اره عزیزم دختر خیلی شیرینه سنگ صبور مادره من هنوز قسمت نشده مادر بشم ولی دختر خیلی دوست دارم هم خودم ...

مرسی عزیزم....انشالله هرچی میخوای خدا بهت بده 😍😍

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیرحافظا و هو ارحم الرحمین.....خدای مهربونم خودت مواظبه دخترام باش🥰🥰
1339