2726
عنوان

خواهر بدبختم،،😢

441 بازدید | 26 پست

خواهرم دوتابچه داره جدیدا شوهرش تهدیدش می‌کنه به کشتنش مثلاً سرچیزایی که خواهرم حق داره ناراحت بشه بهش میگه می زن شهردار می‌کشمت حتی ۲بار چاقو گذاشته رو گردنش خواهرم میگه قصدش ترسوندنمه ولی تو عصبانیت اگه واقعا بکشتش   به حرفم گوش نمی‌دهند اومده خونه ما ولی میخواد برگرده چکارکنم اینم دیونس

روانیه مرتیکه زنگ بزنید تیمارستان بیان ببرنش

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای چ وحشتناک 

بگو واس ترسوندته ولی یهو عصبانی شد کلا مغزش ایست کرد چی؟؟ی لحظه اس دیگه فک میکنی اونایی ک آدم کشتن چجوری کشتن؟ما ی فامیل دور داشتیم زنشو با سیم سشوار خفه کرده بود ب خدا دست پدر مادر دختره ب هیج جا بند نشد پسره هم ازاد شد 

بگو برن پیش مشاور شاید ی بیماری روحی روانی داشته باشه طرف 

متاسفانه با بد کسی درافتادید .یاد خواهر خودم افتادم اونم شوهرش اینجوری بود.وقتی هم میگفتیم طلاق میگفت اگه میتونی بگیر میام روت اسید میپاشم.باباتو میکشم یه بارم بابامو با چاقو زده بود.آخرم گور به گور شده مرد از دستش راحت شدیم

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2706