2703
2713
عنوان

ختم صلوات

| مشاهده متن کامل بحث + 1585 بازدید | 412 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حسم میگفت صدام زدی آنلاین شدم خیلی نیاز دارم ب دعای خیرتون پشت سرم باشه هم واسه تحصیلم... هم دعا ...

قربونت برم عزیزم💙💚💖💛💜دعاگوت هستم قشنگم💞ایشالله عاقبت بخیر بشی💕

2714
فدات بشم!! انقدر خوبی که فکر کنم همه هم خوبیتو بخوان💜💛💖💚💙شما هم منو دعا کن😙

ایشالا هر کس حاجت داره براورده شه 

هرکس مشکل داره رفع بشه

بحق امام زمانمون حضرت مهدی

الهی آقا امام زمان ب هممون نظر کنه بحق جدش امام حسین

الهی آمین...

@مامانمحمدم   @ملکاجان   @دختر_رویاها   @سحرناز333   @بانوز   &nbs ...

من ۱۰۰ میفرستم عزیزم

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
@مینا46   @nznin_zhra   @دخترزمستون   @آلبالو814664   @درمسیرخدا   ...

۵۰۰تا

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
ممنون عزیزم💙💚💖💛💜الهی خیر ببینی💞

من از تو ممنونم که منو به این ختم دعوت کردی 😚😚😚

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706