1472
1459

اول بگم ك پدرشوهرمو همه ميدونن بي ادبه همه فاميلاشون ميدونن...من پسرم ٥ماهه هست دو هفته يكبارم ميريم خونه مادرشوهرم اينا...اولا ك هر وقت رفتيم با اينكه سعي ميكنم خيلي حساسيت بخرج ندارم جلو اونا در مورد پسرم ولي همش ب من ميگه بچه نديده اي انگار فقط شما بچه دارين هيشكي بچه نداره...سيبيلشو ميكنه تو صورت بچه و صورت قرمز ميشه ك بماند دستش پسرمو ميكنه تو دهن خودش ك بماند...

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

چن وقت پيش ك عيد غدير بود چون سيدن داشت عيدي ميداد منم ب شوخي گفتم عيدي پسر من چي صاف برگشت گفت اونو خودم ميدونم ب تو و شوهرت ربطي نداري(حالا چرا شوهرمو گفت نميدونم اون ك اصلا حرفي نزد) حالا ديشب خونشون بوديم(فيروزكوه) بخاري برقي تو اتاق روشن كرديم بخاطر پسرم برگشت گفت چقد تو اتاق گررررمه زارت بخاريو خاموش كرد بعد من ب پسرم پستونك ميدم هي ميگه اين چي چيه ميدين ب زور پستونكو از دهنش كشيد بعدم گفت مادري بلد نيستي اصلا حالم ازش بهم ميخوره بي ادبه

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

خب دوسش داره شاید با این کارا میخواد محبتشو برسونه

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
1473

بچه تو اين سن زياد ميخابه بعد درك نداره ناراحت ميشه ك چرا بچه رو ميخابوني اينجا بيدار باشه رفت خونه بخابه اصلا ديوونست 

خب دوسش داره شاید با این کارا میخواد محبتشو برسونه

دوسش داره نوه شه خب ولي اين چه جور محبتيه؟؟؟؟؟

1334
حالا اون بي ادبه قبول ولي شمام بدددد پيگيرياااا كه اينقدر ميري اونجا با اين رفتارا.

خوب نره هم هزار جور مسئله دیگه درست میشه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

خيلي اعصابم خورد ميشه ميگه مادري بلد نيستي يا ميگه شما ك بچه داري بلد نيستين ما٧تا بچه بزرگ كرديم مثه گُل 

اختلاف فرهنگيمون ك كلا زياده باهم😢😢

دارم پير ميشم انقد اعصابم خورد ميشه بخاطر اين جور چيزا

1476
چن وقت پيش ك عيد غدير بود چون سيدن داشت عيدي ميداد منم ب شوخي گفتم عيدي پسر من چي صاف برگشت گفت اونو ...

دلسوزه ولی ادب نداره😅منظورش بخاطر عیدی این بوده یعنی خودم یه برنامه ویژه دارم براش

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
خب درست شه،مرگ يبار شيون يبار....به شوهرشم بگه بابات بدرفتاري ميكنه من نميام.

شوهرم تاحالا صدد بار گفته كشونده كنار اونو تو تنهايي١٠٠٠٠بار گفته درست نميشه

دوسش داره نوه شه خب ولي اين چه جور محبتيه؟؟؟؟؟

ببین عزیزم با بیان کودکانه و با احترام مثلا از زبون بچه بگو بابا بزرگم اینجوری اذیت میشم من خیلی کوچولو هستم ...اکثر پدربزرگ مادر بزرگها این رفتارها رو دارن ورو محبت میزارن

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
1331