2737
2734
عنوان

کتاب تربیت کودک کی داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ي سوال اسي شاغلي؟

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
نه عزیزم شاغل نیستم

رابطتت باش چطوره چقدر باهاش حرف ميزني بغلش بوسش لوسيش چقدر ميكني 

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
باباش خیلی لوسش میکنه بیش از اندازه

شما چي ؟

يكم اخلاقتو عوض كن 

بغلشكن به توجه كن

شبا قبل خواب بغلش كن تو گوشش نجوا كن ك عشقشي عمرشي جونته عمرته همه كسته

با بغلت ارومش كن 

هر جا دردش امد بغلت كن ارومش كن بگوبهش كنارشي كنارش ميموني تنهاش نميزاري 

اينكارو ميكني

2706