1373
1341
عنوان

مادرشوهرم اینا چرا پاگشا دعوتم نمیکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2615 بازدید | 230 پست
انقد افتضاحن کاش میشد ی کار کنی ازشون جدا بشی بعد عروسی خونه و ماشین گرفتین ق کم کن رابطتو عروسی ه ...

ما خیلی ابرو داری میکنیم برای خواهرم بهترین خرجارو کردیم دامادمونم کم نذاشت ولی برا اینا داریم بهترشم خرج میکنیم ولی بی چشم و رویی میکنن همش میخوان من در عذاب باشم

خب اینا چون برای دخترشون خودشون کوتاه اومدن انتظار نابجا دارن ک شما هم همینطور باشید شاید دخترشون ع ...

برام عیدی چادر رنگی‌میدادن پدرم دید غصه میخورم برام النگو خرید جلوشون کادو داد ب من و شوهرم اونام فرداش رفتن یک ظرف کادویی خریدن ب شوهرم‌میگم این ظرف چیه اخه میگ دو ملیون مامانم گفته بریز تو کارتم برم کادو بخرم! مطمئنم ۲۰۰تومن بیشتر پول اون دکوری زشتش نیس بقیشو خرج دخترش کرده..اونجوریم نیس بگم سلیقه نداره بنده خدا اتفاقا ظروف جاهاز دخترش همه کار چک و گرونه اما دکوری ای که ب من داده افتضاحه! بازم خداروشکر میکنم دوس ندارم همش ناله و زاری کنم...تنم سلامت باشه خدا حواسش ب همه چی هست

خب اینا چون برای دخترشون خودشون کوتاه اومدن انتظار نابجا دارن ک شما هم همینطور باشید شاید دخترشون ع ...

دخترشون هیچ عیبی نداره فقط برای خوشحال و خوشبخت بودنش هرچییییی خانواده داماد گفتن مادرشوهرم قبول کرده بوده و ب پدرشوهرم گفته اره رسم همینه!! ولی برای من همش ب پدرشوهرم میگه نه رسم نیس نباید ب ما دستور بدن ما هرچی دوس داشته باشیم میخریم 

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

برام عیدی چادر رنگی‌میدادن پدرم دید غصه میخورم برام النگو خرید جلوشون کادو داد ب من و شوهرم اونام فر ...

ای بابا چ قوم مغولی هستن

دیگه خواست چیزی بخره خودش تهیه کنه بهتره

کاربر ۹۵م خودم خواستم کاربریم بترکه🤪

خیلی با سیاست از شوهرت بخواه ک ب خانواده اش برسونه باید پاگشات کنن. این رسمه و باید دعوتت کنن. ولی بدون غر زدن و بد کردن خانواده اش. وظیفه شوهرته ک از خانواده اش بخواد. شما خودت چیزی نگو ک بده بشی.

منو با اینکه یه شب بعد از عقدمون دعوتمون کردن تازه دایی و خاله و عموهامم دعوت کردن, من بعد از اون شب اصلا خونشون نرفتم چون انتظار دارم همسرم ازم بخواد ک برم ولی نگفته اصلا. منم الان ک ۴ ماه میگذره از عقدمون نرفتم هنوز خونشون.

1350

هعی عزیز من دل منم درد داره

خانواده شوهرم مولتی میلیاردن... پاگشام نکردن شوهرم طفلک سوپ و مرغ و کباب و قرمه سبزی ازبیرون خرید با میوه و شیرنی مارو دعوت کرد

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💍تیکرعروسیمه💍بغض یعنی یه فرزند تو دار به یه لبخند رو کارکه از دورن شکسته شده با یه حسرت یه تومار حرفتو خونه ای که یه دم جنگو طوفان بعد همه خسته شدن و پدر رفته تو حالجا انداختو خوابید خونه پادگانه فردا مامان زجه زنان تویه دادگاههصداش گرفته دل شکسته هنجره خشک طلاقاین کلمه روحه بچه رو کشت
وضع مالیشون یعنی انقد خرابه ک ی شام نمیتونن بدن؟! ی کم ک بد هست ولی دیگه انقد اخه؟

اگه فکر میکنی موقعیت مالیشون بده یا متوسطه اذیت میشن بذار نهایت فقط پدر و مادرت بگن.دیگه خواهر بادر متاهل بیخیال شو چون فشار به شوهرت میارن یا اون معذب میشه پیش بقیه.ولی حد حدودت رو از الان نگه داره.انشااا بعد جشن عروسی مادرت بگو فقط توشوهرت پاگشا کنه.

اینطور بشه ک عالیه اصلا نرم و نیام واقعیت منم حرصم درومد میخوام دیگه موقع عیدی آوردن و غیره بگم خود ...

نه اشتباه نکن، از اول راه سعی کن با سیاست باشی، شما هیچ وقت نیا حرفهات رو مستقیم به خواهر شوهر یا مادرش بزن، همرو خیلی ریز و ظریف به شوهرت بگو، مثلا خیلی آروم بهش بگو جلو مادرم اینا یه کمی خجالت میکشم که مادرت اینا هنوز پاگشامون نکردن هر چند که مادرم اینا بنده خدا چیزی به روی من نیاوردم اما خودم متوجهم! فقط در همین حد بگو دیگه هم نه بحث کن نه اصرار به دعوت نه در موردش بگو، این حرفت ناخواسته تو ذهن همسرت میمونه، حتی اگه پاگشات هم نکردند این یه امتیاز مثبت برات میشه که شما متوجه شدی اونا رسم و رسوم رو زیر پا گذاشتن و بی احترامی کردند اما تو ذهن همسرت اون آرامش بیان شما نقش بسته 

الان هم بنظر من ماهی یکبار حتما با یه جعبه کوچولو شکولات یا شیرینی برو خونه مادرشون، اما اصلا قاطی نشو باهاشون، فقط لبخند داشته باش و خیلی کم صحبت کن، اصلا نظر نده و کار نکن، سنگین برو یکی دوساعت بمون و سنگین برگرد 

در مورد کادوهایی مثل شب یلدا و غیره هم اصلا نگو بهش خانوادت نیان و خودت بیا، اولا خانواده همسرت رو جلو خانواده خودت بی ارزش میکنی و متقابلا احترام همسرت پایین میاد، دوما از الان خانواده همسرت سعی میکنن تلافی کنند و زندگی رو برای این ت به کام خودت تلخ میکنی، میتونی برای مناسبتی مثل شب یلدا چون از راه دور میان و شام میمونند ‌‌‌شما هم غذای ساده ای تدارک ببینید و خیلی خانواده خودتو تو خرج نندازی، از طرفی همیشه خودتو شاد جلوه بده و یه گوشت در باشه و یکی دروازه و از الان تمرین کن خیلی تو حرف و حدیثها زوم نشی و برات بی اهمیت باشه 

شما اینقدر  مقامت بالاست که یه پاگشا نکردن هیچ وقت باعث نمیشه که فکرت مشغول بشه( سعی کن همیشه با این جملات مثبت زهر کارها و حرفها رو بگیری و در کنار همسرت فقط شادی ها و خوشی ها رو ببینی) 

نه اشتباه نکن، از اول راه سعی کن با سیاست باشی، شما هیچ وقت نیا حرفهات رو مستقیم به خواهر شوهر یا ما ...

ممنونم ک وقت گذاشتی برام و لطف کردی راهنماییم کردی

کاملا منطقیه صحبتات عزیزم

از این ب بعد هر وقت احساس ناراحتی کردم در این زمینه میام کامنتت رو میخونم و ب خودم میام گلم

متشکرم

کاربر ۹۵م خودم خواستم کاربریم بترکه🤪
1376