1345
1341

سلام بچه‌ها عقدمون اول شهریور بوده

و تا امروز هنوز منو پاگشا دعوت نکردن

یعنی دریغ از یه تماس تلفنی

ما توی دوتا شهر مختلفیم ک من تو شهر اونا دانشجوعم و تقریبا بیشتر اونجام تا شهر خودمون میمونم خوابگاه

نه اینکه ناراحت باشما نه اتفاقا خیلی خوشحالم ک ارتباطمون کمه

ولی ب نظرم دارن بهم بی احترامی میکنن

سه بار اومدن خونه ما شام مفصل دادیم بهشون و پذیرایی خیلی عالی، بعد کلللل خواهراش و دومادا میومدن

الان یعنی سخته ی بار ما رو دعوت کنن؟

مادرش نشسته تو گوش نامزدم گفته ک مردم عروس دارن ما هم داریم چرا نمیاد ب من سر بزنه؟!!!!!

ب خواهرش زنگ زده بودم گفتم خب دعوت کردین من نیومدم ک اینجور میگین؟ با لحن بیچارگی و فلاکت گفت اخه خانوادتم دعوت کنیمممم....؟😩 

یا برگشت گفت همون جشن عقد (اونا تو شهر ما گرفتن طبق رسممون) همون پاگشات دیگه!

منم خندیدم

ب نظرتون اگه ی روزی زنگ زدن من چی جواب بدم؟

دوشنبه عقد بوده اینا باید جمعه دعوت میکردن ما هم هفته بعدیش.

الان این کارشون بی‌احترامی نیست خداوکیلی؟

کاربر ۹۵م خودم خواستم کاربریم بترکه🤪

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

بی احترامیهههه

اصلااااا نرو خونشون تا پاگشات کنن و احترام بذارن

و الا ببخشید اجی خودتو کوچیک. میکنی

بعدم حل کردن این مشکل وظیفه شوهرته اون باید بگه ب خانوادش و تدارک یه مهمونی درست و حسابی رو ببینن

به نظرم هرگز نرو تا خیلی شیک و سرسنگین پاگشات کنن

کارخوبی کردی که تا الان. نرفتی

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مسافر کوچولومونو سپردیم دست خودت..صحیح وسالم بهمون برسونش💞
1376

خوشبخت بشید عزیزم یه چیزی و خواهرانه بهت می گم به هرکسی اندازه حدش احترام بذار بیش از اندازه خانواده شوهرتو بالانبر که فکر کنن کی هستن یعنی خودشون متوجه نمیشن 3 بااااااااااار اومدن خونه شما چه خبره مگههههههههههههههه از همین ابتدای راه حواستو جمع کن قرار نیست اخم کنی یا گلایه کنی حواستو جمع کن در حدشون بهشون احترام بذاری

همينه زندگي كلا

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
1226

منو دعوت نکردن وقتی گفتم چرا ماردشوهرم گفت تو شهر رسم داریم داماد و اول پاگشا کنن 

قیافه من   

دیگه هم دعوتم نکردن و تا 2 سال نرفتم خونشون

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم
ما بعد از عروسی پاگشا میکنیم شاید رسم شمارو نمیدونن 

مگه میشه اخه؟ کلللللل ایران همه این رسم رو دارن

میدونن اون روز با خواهرش حرف زدم

ولی کلا ب نظرم شعورشون پایینه

مثلا من پیش نامزدم بودم خواهرش زنگ زد شنید صدای منو ک تو ماشینم ب نامزدم گفت بیا ناهار گذاشتم همه هستن ولی نگفت منم برم

کاربر ۹۵م خودم خواستم کاربریم بترکه🤪
1339