2703
2553
عنوان

بیاین بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 45 پست
چون نگران بودی و ب مامانش زنگیدی زدت؟میخوای کوتاه بیایو تاپیک فان بزنی دلت باز شه؟چی بگم

میگه مامانم خواب بوده تو عقل نداشتی زنگ زدی نگرانش کردی اون وقت شب.تو میخواستی آمار منو بگیری

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله خدا به دلت آرامش بده عزیزم 😔

ایشالا عزیزم.خیانت و سیگار و مشروب و رفیق بازیش کمه دست بزن هم داره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2456
بابام قلبش ۵۵ درصد کار میکنه.کشش غصه های منو نداره.دوتا ایست قلبی داشته.فقط به خاطر بابام تحمل میکنم ...

وای خدای من 😢😢😢 چقدرنامرد و بی شخصیته زور به ضعیف  نشون میده

پدرت راضی ب کتک خوردنت نیست مطمئنا

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
وای خدای من 😢😢😢 چقدرنامرد و بی شخصیته زور به ضعیف  نشون میده پدرت راضی ب کتک خوردنت نیست مط ...

نیست ولی جوش میزنه.دوتا ایست قلبی داشته.دفعه ی سوم زنده نمیمونه.دکتر گفته حتی توی حموم نباید تنها باشه.نباید حتی با صدای بلند پیشش حرف بزنیم.نباید عصبانی بشه.حتی هیجان هم نباید داشته باشه.هرچیزی که ضربان قلبو بالا ببره.

ایشالا عزیزم.خیانت و سیگار و مشروب و رفیق بازیش کمه دست بزن هم داره

ای وای 

یه خانومی اینجا می گفت 

شوهرش بهش خیانت کرده رفته پیش دعانویس یه دعا گرفته شوهرش دیگه نتونه سمت زن یا دختر دیگه ای بره 

می گفت دعا نویسه قفلش کرده 

و خیلی خیلی راضی بود 

...       
2714
ای وای  یه خانومی اینجا می گفت  شوهرش بهش خیانت کرده رفته پیش دعانویس یه دعا گرفته شوهرش ...

من کدوم مشکلش رو حل کنم؟؟؟سر تا پاش ایراده.یه جوریم ظاهرشو حفظ میکنه همه میگن خوش بحالت چ شوهری داری.جلوی جمع همش قربون صدقم میره.پیشونیمو میبوسه.وقتی میگم خیانت کرده و دست بزن داره میگن نههههه خیلی دوستت داره اصلا امکان نداره.میگم مشروب میخوره میگن امکان نداره نماز میخونه.همه جا آدم بده منم حتی خونه ی بابای خودم

فکر کن امام حسین بخواد عزاداریشو قبول کنه...عذاب وجدان نگرفت؟

منم همینو بهش گفتم.گفتم به کمرت بزنه خدا عزاداریتو که دلی رو میشکنی.چ فایده؟پوست دستم برگشته رد ناخوناش

تو هم برو دعا بگیر شوهرت نتونه سمت هیچ زن یا دختری بره فقط باید آدم مطمئن پیدا کنی  این نتیا ...

تا حالا دعا نگرفتم نمیدونم اثری هم داره یا نه

همون خیانت حل بشه خوب نیست ؟ یه دعا هم بگیر که عاشقت بشه 

چرا خیانتش خیلی اذیتم میکنه.از همه بدترش همینه.فقط نمیدونم دعا اثری داره یا نه

2706