2726
عنوان

بیاین بخندیم

327 بازدید | 45 پست

هر کسی یه دونه سوتی باحال تعریف کنه یا یه جوک بنویسه.مردیم از بس تاپیکای غمگین دیدیم اینجا.بیاین یکم انرژی مثبت بدیم به هم دیگه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیروز عاشورا بود گلم مردم هنوز لباس مشکیاشونو در نیوردن حداقل صبر میکردی یه هفته  بگذره بعد&nb ...

ببخشید ولی من دیروز روز سختی رو پشت سر گذاشتم.ظهر عاشورا کتک خوردم از شوهرم.خواستم یکم حالم بهتر شه و فراموش کنم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
عزیزم تو این ساعت هرکی بیداره قطعا هنوز خودشو پیدا نکرده😴 یا من تنبلم؟😆

من که از ساعت پنج و نیم بیدارم

ببخشید ولی من دیروز روز سختی رو پشت سر گذاشتم.ظهر عاشورا کتک خوردم از شوهرم.خواستم یکم حالم بهتر شه ...

وا چرا. وحشی شدن مردا

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
من که از ساعت پنج و نیم بیدارم

منم همینطور سرمای بدی خوردم نفسم در نمیاد وقتی مریضم نه خواب دارم نه خوراک 😢

ببخشید ولی من دیروز روز سختی رو پشت سر گذاشتم.ظهر عاشورا کتک خوردم از شوهرم.خواستم یکم حالم بهتر شه ...

عزیزم پاشو یه زیارت عاشورا بخونن شاءالله که حال دلت عوض میشه

از امام حسین بخواه شوهرت سر به راه بشه 

...       
وا چرا. وحشی شدن مردا

شب قبلش رفته بود هیئت من خسته بودم نرفتم.بعد ساعت دو شد زنگ زدم گوشیش خاموش بود نگران شدم زنگ زدم به مامانش.چون با مامانش رفته بودن.بعد اون برگشته بود خونه و خواب بودن.شوهرم دیروز فهمید با کمربند کتکم زد

شب قبلش رفته بود هیئت من خسته بودم نرفتم.بعد ساعت دو شد زنگ زدم گوشیش خاموش بود نگران شدم زنگ زدم به ...

چون نگران بودی و ب مامانش زنگیدی زدت؟میخوای کوتاه بیایو تاپیک فان بزنی دلت باز شه؟چی بگم

دستش بشکنهههه

اتفاقا دستمم شکست.محکم زد به دستم از دیروز هنوز درد میکنه

عزیزم پاشو یه زیارت عاشورا بخونن شاءالله که حال دلت عوض میشه از امام حسین بخواه شوهرت سر به راه بشه ...

اتفاقا ختم زیارت عاشورا برداشتم به نیت آدم شدن این الاغ

چون نگران بودی و ب مامانش زنگیدی زدت؟میخوای کوتاه بیایو تاپیک فان بزنی دلت باز شه؟چی بگم

بابام قلبش ۵۵ درصد کار میکنه.کشش غصه های منو نداره.دوتا ایست قلبی داشته.فقط به خاطر بابام تحمل میکنم.شوهرمم میدونه سو استفاده میکنه

2706