1464
1411

دیروز عاشورا بود گلم مردم هنوز لباس مشکیاشونو در نیوردن

حداقل صبر میکردی یه هفته  بگذره بعد 

بس که بد می گذرد زندگی اهل جهان ،  مردم از عمر چو سالی گذرد عید کنند ( صائب تبریزی) 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

دیروز عاشورا بود گلم مردم هنوز لباس مشکیاشونو در نیوردن حداقل صبر میکردی یه هفته  بگذره بعد&nb ...

ببخشید ولی من دیروز روز سختی رو پشت سر گذاشتم.ظهر عاشورا کتک خوردم از شوهرم.خواستم یکم حالم بهتر شه و فراموش کنم

1484
ببخشید ولی من دیروز روز سختی رو پشت سر گذاشتم.ظهر عاشورا کتک خوردم از شوهرم.خواستم یکم حالم بهتر شه ...

وا چرا. وحشی شدن مردا

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
من که از ساعت پنج و نیم بیدارم

منم همینطور سرمای بدی خوردم نفسم در نمیاد وقتی مریضم نه خواب دارم نه خوراک 😢

ببخشید ولی من دیروز روز سختی رو پشت سر گذاشتم.ظهر عاشورا کتک خوردم از شوهرم.خواستم یکم حالم بهتر شه ...

عزیزم پاشو یه زیارت عاشورا بخونن شاءالله که حال دلت عوض میشه

از امام حسین بخواه شوهرت سر به راه بشه 

بس که بد می گذرد زندگی اهل جهان ،  مردم از عمر چو سالی گذرد عید کنند ( صائب تبریزی) 
8
وا چرا. وحشی شدن مردا

شب قبلش رفته بود هیئت من خسته بودم نرفتم.بعد ساعت دو شد زنگ زدم گوشیش خاموش بود نگران شدم زنگ زدم به مامانش.چون با مامانش رفته بودن.بعد اون برگشته بود خونه و خواب بودن.شوهرم دیروز فهمید با کمربند کتکم زد

شب قبلش رفته بود هیئت من خسته بودم نرفتم.بعد ساعت دو شد زنگ زدم گوشیش خاموش بود نگران شدم زنگ زدم به ...

چون نگران بودی و ب مامانش زنگیدی زدت؟میخوای کوتاه بیایو تاپیک فان بزنی دلت باز شه؟چی بگم

عزیزم پاشو یه زیارت عاشورا بخونن شاءالله که حال دلت عوض میشه از امام حسین بخواه شوهرت سر به راه بشه ...

اتفاقا ختم زیارت عاشورا برداشتم به نیت آدم شدن این الاغ

چون نگران بودی و ب مامانش زنگیدی زدت؟میخوای کوتاه بیایو تاپیک فان بزنی دلت باز شه؟چی بگم

بابام قلبش ۵۵ درصد کار میکنه.کشش غصه های منو نداره.دوتا ایست قلبی داشته.فقط به خاطر بابام تحمل میکنم.شوهرمم میدونه سو استفاده میکنه

1396
اتفاقا ختم زیارت عاشورا برداشتم به نیت آدم شدن این الاغ

ان شاءالله خدا به دلت آرامش بده عزیزم 😔

میگه مامانم خواب بوده تو عقل نداشتی زنگ زدی نگرانش کردی اون وقت شب.تو میخواستی آمار منو بگیری

بابام قلبش ۵۵ درصد کار میکنه.کشش غصه های منو نداره.دوتا ایست قلبی داشته.فقط به خاطر بابام تحمل میکنم ...

وای خدای من 😢😢😢 چقدرنامرد و بی شخصیته زور به ضعیف  نشون میده

پدرت راضی ب کتک خوردنت نیست مطمئنا

1457