2410
2553
عنوان

بچم تب لرز کرده چیکار کنم

93 بازدید | 10 پست

تا هوا روشن بشه دکتر ببرم چهار سالشه

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت

تبش چنده؟

بهش شربت استامینوفن بده

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دادم شیافم استفاده کردم 

تبش نیومده پایین؟

با آب ولرم پاشویه کن

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2456

پاشویش کن خیلی خوبه

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
تبش نیومده پایین؟ با آب ولرم پاشویه کن

نه نمیاد پایین پاشویش هم میکنم

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
2714
خوب شیاف و شربت یه نیم ساعتی طول میکشه تا اثر کنه

آره دوباره شربت دادم ببینم چی میشه