2726
عنوان

جدایی من در عقد

1678 بازدید | 75 پست

من ۲۵سالمه حدودا دوسال عقد بودم برج ۳ جدا شدم 

همسرم در ابتدا گفت خونه داره.ندا

شت ‌.ماشینش قسطی بود نگفت،گفت کار خوب دارم فقط تا ۶ماه اول کارش خوب بود بهم محبت نمیکرد تو رابطه ی جنسی سرد بود تو فامیلای خودش بهم توجه نمیکرد اصلا تو خونمون مثله چوب خشک میومدو میرفت همه واسش تو الویت بودنوجز من میگفت تو زنمی من تو که این حرفا رو نداریم

قصدم تعریف از خودم نیست از یه خانواده اسم و رسم دار هستم طبق گفته دوستانم زیبا و خوش اندام هستم حتی طبق گفته خوده همسره عقدیم ...جز احترام به خانوادش کاری نکردم 

اونقدر بی محلی کرد ریختم تو خودم مریض شدم بعد از جدایی من دختر خالم نامزد کرد امروز اتفاقی بعد ۶ ماه دختر خالمو دیدم رفته بودم خونه خالم پسره یکسره قربون صدقه خالم 

یسره از همه جای دختر خالم بوس میکرد بغلش میکرد شوخی های انچنانی چیزایی که من هیچ وقت تجربه نکردم مامانمم یهو برگشت گفت اینقدری که با تو راحتم با داماد خودم نبودم

خیلی ناراحتم حسودی نکردم اما خیلی حس بدی بود

داماد خالم رفت طبقه پایین که وسیله هایی که پدر خانومش خریده اورد بالا هرچی بگم کم گفتم ولی یه غمی تو دلمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آفرین به شهامت و شعورت که جدا شدی ازش .. فقط با ابن.حجم مشکلات طرف چرا 2 سال طول دادی این رابطه رو.. همون یه سردی جنسی واسطه بدبخت شدنت در آینده کافی بود ...چه بسا مشکلات زیادی هم که داشته ..انشالله به حق این شبها یه همسر خوب نصیبت بشه دوستم

عزیزم خیلی ب ظاهرشون توجه نکن معلوم نیست توشون چ خبره ،انشالا ی خوبشم قسمت تو میشه 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

جاى من بودى چكار ميكردى 

تازه از نامزدم جدا شده بودم دوستم تو مسافرت برگشت گفت تو خودت حدا شدى دارى حسودى منو نامزدمو ميكنى جلو همه

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
ظاهرا دشمن بوده تا دوست    

بله الان فقط منتظر روزيم كه خدا جواب دل شكستمو ازش بگيره

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

باید خوشحال باشی زود بهم زدی،  بغضیا رفتن تو زندگی با بچه فدا شدن، برو جشن بگیر بعد از اینم قدر خودتو بدون منم با یکی دوست بودم تو شش ماه اول فهمیدم سرد و دروغگو هست بهم زدم،  بعد از این حتی اگه درباره چیزی حس بدی داشتی همون اول جلوشو بگیر چون روز بروز اون حس بیشتر میشه، الانم طوری نشده دوست خودم تو عقد جدا شد سال بعدش با یکی دیگه ازدواج کرد

اگه دختر باشی هنوز ایشالا موقعیت های خیلی خوبی داری برای ازدواج.اگه دختر نباشی یکم سخت میشه ولی بازم غیر ممکن نیست.ناراحت نباش

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706