2726

خیلی حواسم هست دل کسی رو نشکنم یا حرف بدی نزنم ولی ی وقت ناخواسته از دهنم در میره چند روز پیش خونه مادر شوهرم به خواهر شوهرم که بچه اولش رو تو ی ماه نه از دست داد ه داشتیم از سختی های بچه داری می گفتیم ی دفعه رو به شوهرش گفتم آره هنوز پدر نشدین ببینین چقد سخته این چند روز همش با خودم می گم نکنه به دل گرفته یا حرف بدی زدم نمی دونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اتفاقا اون پدر شده و از دست داده نوع بدترین سختی رو چشیده ‌....

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

منم همينجورم😅مادر شوهر دوستم بنده خدا خيلى مريضه،اونوقت دوستم گذاشته با مامانش رفته سفر.امروز شوهرم بهم ميگه چه دوستت بى احساسِ الان وقت سفر بود!منم برگشتم گفتم ول كن بابا مادر شوهرشه ديگه،مامان خودش كه نيست😅

يعنى كاخ آرزوهاى شوهرم نسبت بهم خراب شد با اين جمله

من واقعا لی منظور گفتم یعنی می خواستم بگم آن شالله به زودی تجربه کنید پشتش دیگه دیدم ضایع هست سکوت ک ...

برای منم خیلی پیش اومده ولی سکوت نکردم سریع گفتم شرمنده و جمعش کردم ...ولی سکوت نکردم 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
برای منم خیلی پیش اومده ولی سکوت نکردم سریع گفتم شرمنده و جمعش کردم ...ولی سکوت نکردم 

لعنت به دهنی که بی موقع باز میشه خیلی اعصابم خورده کاش به خودش نگرفته باشه واقعا بدم میاد از حرفی که دل بشکنه چون خودم حساسم 

لعنت به دهنی که بی موقع باز میشه خیلی اعصابم خورده کاش به خودش نگرفته باشه واقعا بدم میاد از حرفی که ...

ااا چرا لعنت میفرستی ..اشکال نداره دیگه قصدی که نداشتی ...فراموش کن گلم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
چطوری بد تر میشه  اعصابم خورده خدا ببخشه

مثلا قبلش با شوهرت هماهنگ كن و توي ي جمعي ك هستن بگو خدا قهرش نگيره اما من نميدونم چرا پشيمونم از بارداريم دلم ميخواست لحظه هاي دونفره ي يا مسافرتا و اين چيزامون بيشتر بود ايكاش ميذاشتيم برا چندسال ديگه