1421
1363

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

سلام خانما لطفا کسی ک دراین زمینه اطلاع داره ب من کمک کنه دارم دق میکنم

من مجردم ۲۵سالمه .قبلا توسینه ام ی توده بزرگ اندازه ی بندانگشت داشتم تواون یکیم دوتاکوچولو.الان یکی دیگ دراوردم.خیلی سینه ام دردمیکنه میزنه ب بازو هام وکمرم دستمم دردمیکنه

کسب اینجورشده

من مجردم ۲۵سالمه .قبلا توسینه ام ی توده بزرگ اندازه ی بندانگشت داشتم تواون یکیم دوتاکوچولو.الان یکی دیگ دراوردم.خیلی سینه ام دردمیکنه میزنه ب بازو هام وکمرم دستمم دردمیکنه

کسب اینجورشده

کسب اینجورشده

1376

به نظر من تو بازار از فروشنده ها تحقیق کن مه فروش چی باللست اما به نظر من البته نظر شخصیمه و تجربه ای ندارم اما به نظرم کیف و شال ست خوبه البته بازم باید مشورت کنی و فروش اینترنتی باید داشته باشی

1387
سلام خانما لطفا کسی ک دراین زمینه اطلاع داره ب من کمک کنه دارم دق میکنم من مجردم ۲۵سالمه .قبلا توسی ...

عزيزم بهتره بري پيش متخصص ان شاء الله كه چيزي نيس

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
يكي از آشناها گفته بيا تو كارتوليدي شلوار مردانه نميدونم سودي داره يا نه؟؟

به نظرم از چند تا کاربلد سوال کن تو هر دو تا تولیدی منظورمه به هر حال تجربه هاشونو با تو به اشتراک میزارن دیگه 

با خدا باش پادشاهی کن😇
اخه اینجا یعنی منظورم کرجه لباس بچه گانه عالی فروش میره جاهای دیگه رو اطلاع ندارم

آره لباس بچگانه درسته حق با شماس مخصوصا اينكه بچه ها تو رشد هم هستن بايد هميشه براشون لباس خريد و تقاضاش بالاس 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
1391