1345
1341
خدا رو شکر که آدم معتقدی نیستم که اینقدر راحت مرگ عزیززانمو آرزو کنم حس خیلی بدی از این‌تاپیک گرفتم ...

ببخشید که ریپلای کردم من یا بقیه مرگ عزیزانمونو نخواستیم ما که نمیدونیم یک دقیقه بعد زنده ایم یا مرده شهادت بالاترین دعا و درجه ست مگه هر مادری بجز عاقبت بخیری بچه اش چی میخواد این همه مادر از عزیزشون گذشتن بخاطر چی حضرت زینب از ۶تا برادر و ۲تا پسر و ۶تا برادر زاده گذشت برا چی یعنی مرگ عزیزان و خواسته بود یعنی کسی که شرط ازدواجش اینکه هرروز برادرش حسین و ببینه و هر جا که بره باید باهاش بره خدا خودش داده خودشم میگیره دیر یا زود اونش دیگه باخودشه پس چه بهتر این بردن با شهادت باشه ان شاءالله عاقبت بخیر بشیم همه زندگیم نذر ظهور مهدی زهرا 

کی شود حر بشوم توبه ی مردانه کنم 😭                        یا صاحب الزمان میشود من هم حر تو باشم آقا😥            برای حاجتم۵تا صلوات هدیه به رقیه خاتون سلام الله علیها بدید ممنونم
۴۰ روز

کم می گیری ها

کی شود حر بشوم توبه ی مردانه کنم 😭                        یا صاحب الزمان میشود من هم حر تو باشم آقا😥            برای حاجتم۵تا صلوات هدیه به رقیه خاتون سلام الله علیها بدید ممنونم
کم می گیری ها

بله چون دوست ندارم رو کسی فشار بیارم‌.

بنده ملا هستم خانوم روحانی ام فارغ التحصیل حوزه علمیه خواهران هستم سخنران وروضه خوان مجالس زنانه ام کلی قرآن دوره و دوره دعا و چله انجام دادم تابحال رزومه کاری چندین ساله دارم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

بله چون دوست ندارم رو کسی فشار بیارم‌. بنده ملا هستم خانوم روحانی ام فارغ التحصیل حوزه علمیه خواهرا ...

میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟

خدایا خانوادم و زندگیمو به تو میسپارم خودت مواظبشون باش    
1350
بله چون دوست ندارم رو کسی فشار بیارم‌. بنده ملا هستم خانوم روحانی ام فارغ التحصیل حوزه علمیه خواهرا ...

قبول باشه عزیزم

اون تاپیکه قفل شد اومدم اینجا بهت بگم چقدر عقده ای و فضولی

چه ربطی به فضولی و عقده ای بودن داره عزیز دلم نمیدونم دینتون چیه ولی امام حسین بخاطر امر به معروف شهید شد 

تو امر ب معروف نکردی، زیرآب زدی

ببین عزیزم هر جایی هر کشوری یه قانونی داره مثلا کشور آلمان آب دهن بریزی تو خیابون کلی باید جریمه بدی یا هرجای دیگه قانون کشور ماهم اینه چهار دیواری اختیاری نیست که مکان عمومیه و حق همه هست تا قانون رو رعایت کنن منم برا حفظ قانون این کارو کردم نه زیراب