2726
عنوان

حس میکنم برای زندگی متاهلی ساخته نشدم😢😢کسی هس باهاش دردودل کنم؟ 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2128 بازدید | 159 پست

ببین عزیزم تو دوست داری هر وقت ناراحت میشی باد از دلت در بیاره وقتی مریضی تا صبح بیدار باشه ولی شرمنده تو با هم جنس خودت ازدواج نکردی که روحیاتش باهات یکی باشه مردا عشقو تو عمل میبینند مثلا میگن من کار میکنم صبح تا شب اون کفشو بخر اون طلا رو بخر 

ببین عزیزم اگه میخوای روحیه یه مردو بفهمی خودتو یه پسر تصور کن وشوهرتم یه دختر اونو بذار جا یه خودت ...

خب زنم تو خونه مشکلات داره... بعد همیشه باید غذاش آماده باشه... همیشه باید برای ارتباط آماده باشه... همیشه باید خوش اخلاق باشه... با وجود مشکلاتی که داشته...از این نظر زن و مرد مثه هم هستن...ولی همیشه از خستگی مرد گفته میشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم تو دوست داری هر وقت ناراحت میشی باد از دلت در بیاره وقتی مریضی تا صبح بیدار باشه ولی شرمن ...

ولی شوهر من ذاتا مثه اون مردایی که میگی نیست و با احساسه... واسه همین وقتی بد میشه خیلی منو به هم میریزه...

2728
از همه چیم ایراد میگیره...از نوع حرف زدنم و کارای خونه بگیر تا ارتباط جنسی...بعدم سر همینا عصبانی می ...

دقیقاااااااااا شوهر منه...به خصوص از غذا خیلیییی ایراد میگیره 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
آخه فقط این مساله نیس...ابراز احساسات من بهش طبیعی و خوبه ولی همش داره اعتراض میکنه که تو کم ابراز ا ...

میگم فک کنم هوو باشیم 😅😅😂😂😂

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
منم اینجوری ام..ازدواج نکردم..اما همیشه دنبال یه فرد ایده الم..میترسم روزی ازدواج کنم و پشیمون بشم.. ...

میدونم تاپیک زیرخاکیه   

نظرتون درمورد پستی که گذاشتید چیه حالا اگه ازدواج کردید

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙