2703
2553
عنوان

حس میکنم برای زندگی متاهلی ساخته نشدم😢😢کسی هس باهاش دردودل کنم؟ 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2116 بازدید | 159 پست
به نظرم خوبيتو كرده منظورشون خوبيتو گفته است مگه نه اگه چيزي نگن شوهرا يا حتي شكايت از زندگي نكنن ان ...

ببین عزیزم بعضی مردا از خوبیه زناشون به اطرافیان میگن البت زنم خوبه که چنین چیزی گفته میشه وگرنه الان مامان من میگه من کدبانو ماهم خوب مادر طرفمم چنین چیزی میگه اگه اطرافیانم میگه من خوب مجردبودم یعنی کسی نبود ......الان یادشون افتاده

از کجا میدونی یه کمی دوست داره .با قول زنجیر اوردن خواستگاری بانو؟عاشقت بود که امد دست داشتبقیه عمرش ...

خب مسخصه! وقتی هم که عصبانی میشه یهو میترکه و گاهی یه جوری حرف میزنه که انگار کینه هزارساله ازم داره....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله هم شوهرم وجهه موجهی از من در برابر بقیه ساخته و هم من از شوهرم. اصلا همه از فامیل و اینا فکر میک ...

خوب خوشبختی همین که شوهرت دوست داره همه جوره همونی باشی که دوست داره یه بار فکرش یا ذهنش نره جای دیگه یعنی خوشبختی بعضی اوقات ما دیگرانو خوشبخت از خودمون میدونیم شاید از نظر اونا تو خوشبختی

2456
خب مسخصه! وقتی هم که عصبانی میشه یهو میترکه و گاهی یه جوری حرف میزنه که انگار کینه هزارساله ازم داره ...

همه مردا همین طورین وقتی عصبانی میشن فکر میکنند یه مرد مقابلشونه .یادشون میره این یه زنه با روحیات خیلی حساس

از كلاساي اخلاق و همسردا ري استفاده كنين

كليد مرد دكتر حبشي جالب و خوبه يكي از دوستان همينجا به من معرفي كردن 

يه سخنراني هم از دكتر  فرهنگ هست به نام زندگي موفق اگه اشتباه نكنم كه تو اين جلسات اختلافات بنيادي جنس زن و مرد رو ميگن 

اينكه ما اينقدر مهر طلب و ...هستيم از ذات زنانگيمونه وبعد اصلا جنس محبت كرد اقايون جور ديگست همينطور نوع محبت طلبيشون

2714
بدبختی یعنی مچ شوهرتو بگیری یعنی بفهمی عاشق یکی دیگست یعنی بی خود بی جهت بگه طلاقت میدم این یعنی بدب ...

خب بدبختی ورژن های زیادی داره ...اونا که گفتی هست...

اینم که من میگم که مدام باهم دعوامون میشه و بعدشم من خیلی غصه میخورم و اینکه مدتیه دوستش ندارم هم یه جور بدبختیه!

حالا من نمیخوام بگم من بدبختم و اصلا از این واژه استفاده نمیکنم و خوشمم نمیاد استفاده کنم ولی میخواستم بهت بگم این چیزایی هم که من میگم چیزای بیخود و کم ارزشی نیستن...

نمیدونی دوران عقدمون چه جوری گذشت ... پر از دعوا و جروبحث بود...بعد عروسی بهتر شدیم ولی الان دیگه واقعا حس میکنم خسته شدم از این اختلاف نظرا...از این دعواهای پشت سر هم... از سازش باهمدیگه...

بدبختی یعنی مچ شوهرتو بگیری یعنی بفهمی عاشق یکی دیگست یعنی بی خود بی جهت بگه طلاقت میدم این یعنی بدب ...

شايد حق با شماست 

شوهرم هم همينو ميگه ولي از ديد من تو لحظه هاي خوبم يا تو اوج دعوا با كاراشو با حرفاش ميگم بالا تر از سياهي كه ديگه رنگي نيس ناراحتم از اينكه ميگه من كاري نميكنم يا حرفي نميزنم يني من بيخود ناراحتم ديگه اصلا نميفهمه كارش بد بوده يا قبول نميكنه

حالا مدتيه كه رو خودم كار ميكنم و مشاوره ميرم

ببخشيد ريپلاي ميكنم اين وقت شب واقعا ممنون

ببین عزیزم اگه میخوای روحیه یه مردو بفهمی خودتو یه پسر تصور کن وشوهرتم یه دختر اونو بذار جا یه خودت یه مرد با تمام مشکلاتش تازه از سر کارم بیایی خسته و کوفته باید ناز یه زنم بخری ببین چه حالی دستت میده

2706