2726
عنوان

حس میکنم برای زندگی متاهلی ساخته نشدم😢😢کسی هس باهاش دردودل کنم؟ 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2128 بازدید | 159 پست
چقدر سخت میگیری هم به خودت هم به دیگرون

😢😢😢😢😢

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زندگی که همش تفاهم باشه یه جاش میلنگه و یکی داره نقش بازی میکنه این تغییراتو بپذیر وسعی کن جوری جاخالی بدی که کمترین اسیبو ببینی

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
در مورد همه اینجوری هستی؟ منظورم مادر خواهر و بقیه یا فقط همسرت؟

فقط همسرم

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

منم خیلی ایده آل گرا هستم... اصلا برام قابل قبول نیس که یه زن و شوهری همدیگه رو دوست داشته باشن ولی باهم دعوا هم بکنن... منم سر این قضیه خیلی اذیت میشم...

میخوام همیشه همه چی عالی باشه بدون درگیری و بحث و دعوا... ولی نمیشه...

مشاور ک رفتی چی گفت؟باید چکار کنی؟

هیچی گفت زیادی حساسی سعی کن حساس نباشی😐😑

منم همینجور ایده ال گرا هستم همه چی رو کامل و بی نقص میخوام  واسه همین همه بهم میگن توی ازدواج موفق نمیشم ولی من کلاً توی روابط اجتماعیم هم همینجورم همیشه هم درارتباط با ادما شکست میخورم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

عزیزم با کسی زندگی میکنی یا کسی رو دوست داری دو نوع تربیت هستید .شما با دو نوع خانواده اید هر کسی یه خوبی هایی داره یه بدی هایی باید یکی کوتاه بیاد وگرنه انسان تنها میمونه خودتونو با شرایطتون وقف بدید

احتمالا از ی نفر ب ارث بردی این اخلاقتووو شبیه مادر با پدرتی

شبیه مادرم که اصلااا نیستم...مادرم فوق‌العاده صبوره...تا جایی که راحت بهش گفتم من جای تو بودم طلاق میگرفتم

2706