2726

من یه آدم ایده آل گرا هستم و هیچ جوره نمیتونم قبول کنم من و همسرم تو یه سری چیزا با هم فرق کنیم...امروز بخاطر علاقه نداشتنش به رفتن به هیئت بخاطر اینکه خیلیا به نیت غیر از عزاداری میان(البته به قول خودش)میگه منم نمیام...همسرم چند روز پیش بهم گفت بی سیاست و بیچاره بخاطر اشتباهی که کردم...آدم چشم پاک و با خداییه یه وقتایی وقتی باهاش صحبت میکنم میزنه تو ذوقم...در کل دوست داره همیشه خوشحال باشم.. اهل تلافیه...پیش مشاور رفتم بارها و بارها... فقط میگه شما ایده آل گرا هستین و دنبال یه ادم صددرصد بی عیب ونقصی... میدونم خودمم عیبایی دارم ولی واقعا دیوونه شدم... خیلی باهاش بحث میکنم همش تو حرفام این هست که منو تو تو بعضی علایق با هم مشترک نيستيم و بعضی حرفای دیگه...یه وقتایی حرفامو متوجه نمیشه... ادم خوبیه ولی خب بدی هایی هم داره...یه روز میگم بهتر از همسرم نصیبم نمیشد وقتی سر یه چیزایی بحث میکنیم میگم کاش همین الان بذارم و برم...دارم دیوونه میشم...خستهههههه شدم...همش تپش قلب دارم و استرس آینده... نمیدونم چرا فکر میکنم عروسی که کنیم اخلاقش خیلی بد میشه...اینقد میشینم فکر میکنم رو آوردم به قرصای اعصاب 😢😢😢😢😢

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کوچکترین کار اشتباهش یادم نمیره

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

فقط داری به خودت سخت میگیری

برای زندگی مشترک اگر اینقدر حساس و نکته بین و پیگیر باشی آرامش نخواهی داشت

من نمیدونم مشاورت چطور بوده

اما یه دکتر روانشناس که باسابقه و خوشنام باشه مطمئنا درمانگر خوبی برات خواهد بود

تک فرزندی؟

اختلاف عقيده دارين؟

تو کلیات ن

به نظرم مشاور برعکس گفته. شوهرت ایده آل گراست ! 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706