1345
1341
عنوان

حس میکنم برای زندگی متاهلی ساخته نشدم😢😢کسی هس باهاش دردودل کنم؟ 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 157 پست

از كلاساي اخلاق و همسردا ري استفاده كنين

كليد مرد دكتر حبشي جالب و خوبه يكي از دوستان همينجا به من معرفي كردن 

يه سخنراني هم از دكتر  فرهنگ هست به نام زندگي موفق اگه اشتباه نكنم كه تو اين جلسات اختلافات بنيادي جنس زن و مرد رو ميگن 

اينكه ما اينقدر مهر طلب و ...هستيم از ذات زنانگيمونه وبعد اصلا جنس محبت كرد اقايون جور ديگست همينطور نوع محبت طلبيشون

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

بدبختی یعنی مچ شوهرتو بگیری یعنی بفهمی عاشق یکی دیگست یعنی بی خود بی جهت بگه طلاقت میدم این یعنی بدب ...

خب بدبختی ورژن های زیادی داره ...اونا که گفتی هست...

اینم که من میگم که مدام باهم دعوامون میشه و بعدشم من خیلی غصه میخورم و اینکه مدتیه دوستش ندارم هم یه جور بدبختیه!

1350

حالا من نمیخوام بگم من بدبختم و اصلا از این واژه استفاده نمیکنم و خوشمم نمیاد استفاده کنم ولی میخواستم بهت بگم این چیزایی هم که من میگم چیزای بیخود و کم ارزشی نیستن...

نمیدونی دوران عقدمون چه جوری گذشت ... پر از دعوا و جروبحث بود...بعد عروسی بهتر شدیم ولی الان دیگه واقعا حس میکنم خسته شدم از این اختلاف نظرا...از این دعواهای پشت سر هم... از سازش باهمدیگه...

بدبختی یعنی مچ شوهرتو بگیری یعنی بفهمی عاشق یکی دیگست یعنی بی خود بی جهت بگه طلاقت میدم این یعنی بدب ...

شايد حق با شماست 

شوهرم هم همينو ميگه ولي از ديد من تو لحظه هاي خوبم يا تو اوج دعوا با كاراشو با حرفاش ميگم بالا تر از سياهي كه ديگه رنگي نيس ناراحتم از اينكه ميگه من كاري نميكنم يا حرفي نميزنم يني من بيخود ناراحتم ديگه اصلا نميفهمه كارش بد بوده يا قبول نميكنه

حالا مدتيه كه رو خودم كار ميكنم و مشاوره ميرم

ببخشيد ريپلاي ميكنم اين وقت شب واقعا ممنون

ببین عزیزم اگه میخوای روحیه یه مردو بفهمی خودتو یه پسر تصور کن وشوهرتم یه دختر اونو بذار جا یه خودت یه مرد با تمام مشکلاتش تازه از سر کارم بیایی خسته و کوفته باید ناز یه زنم بخری ببین چه حالی دستت میده

ببین عزیزم تو دوست داری هر وقت ناراحت میشی باد از دلت در بیاره وقتی مریضی تا صبح بیدار باشه ولی شرمنده تو با هم جنس خودت ازدواج نکردی که روحیاتش باهات یکی باشه مردا عشقو تو عمل میبینند مثلا میگن من کار میکنم صبح تا شب اون کفشو بخر اون طلا رو بخر 

ببین عزیزم اگه میخوای روحیه یه مردو بفهمی خودتو یه پسر تصور کن وشوهرتم یه دختر اونو بذار جا یه خودت ...

خب زنم تو خونه مشکلات داره... بعد همیشه باید غذاش آماده باشه... همیشه باید برای ارتباط آماده باشه... همیشه باید خوش اخلاق باشه... با وجود مشکلاتی که داشته...از این نظر زن و مرد مثه هم هستن...ولی همیشه از خستگی مرد گفته میشه...

ببین عزیزم تو دوست داری هر وقت ناراحت میشی باد از دلت در بیاره وقتی مریضی تا صبح بیدار باشه ولی شرمن ...

ولی شوهر من ذاتا مثه اون مردایی که میگی نیست و با احساسه... واسه همین وقتی بد میشه خیلی منو به هم میریزه...

1226
از همه چیم ایراد میگیره...از نوع حرف زدنم و کارای خونه بگیر تا ارتباط جنسی...بعدم سر همینا عصبانی می ...

دقیقاااااااااا شوهر منه...به خصوص از غذا خیلیییی ایراد میگیره 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
آخه فقط این مساله نیس...ابراز احساسات من بهش طبیعی و خوبه ولی همش داره اعتراض میکنه که تو کم ابراز ا ...

میگم فک کنم هوو باشیم 😅😅😂😂😂

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑