2737
2734

مادراااا میشه بیاین از تجربتون بهم بگید؟ الان داشتم با عشقم تلفنی حرف میزدم... البته هنوز ب هم نرسیدیم ولی خیلی همو دوس داریم جونمون در میره برا هم... از نی نی صحبت افتاد... گفت ک بچه خیلی دوس داره و در آینده قراره حسابی بهش محبت کنه و نازشو بکشه... نمیدونم چرا دلم ترسید... حسودی کردم... گفت بچه بیشتر نیاز ب محبت داره... واقعا نمیفهمم... میگ اینکه بگی منو بیشتر دوس داری یا بچمونو یه سوال بچگانس.. هر دو ی جایگاه خاصی دارین و نمیشه گفت کدومو بیشتر... راس میگه؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

من حس میکنم هیچوقت نمیتونم کسی رو هم اندازه همسرم بخوام... چون بچه ندارم هنوز چنین حسی رو دارم؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بابامو🙄

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هر کسی جای خودش

اصلا نمیشه قیاس کرد؟ شما مادرین الان عزیزم؟

2738
مثل اینه ک بگن دست راستتو دوست داری یا چپتو !!!!!!!!!!!!!!

دقیقا همین سوالو ازم پرسید... گفت دست چپتو بیشتر دوس داری یا راستو... منم گفتم راستو 😂😂

جایگاهشون قابل قیاس با هم نیست

پس حق با ایشونه... پس من چون تجربه نکردم مادری رو همچین حسی دارم؟

آدم هرکیو تو جایگاه خودش دوست داره بچه تو جایگاه فرزند شوهر تو جایگاه همسر بابا مامان هم جایگاه والدین هیچکدومو از هیچکدوم نمیشه کمتر یا بیشتر دوست داشت

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706