2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هرازمایشگاهی بری ینفرخونگیرخوب داره 

من بچه هاموهمش میبرم بیمارستان پارس یه اقاهه هست میانساله اون عالی میگیره 

البته ازمایشگاه دانش هم میبردم قبلااونجام خوب بود

ازمایشگاهای خوب ببراکثرابلدن کارشونونگزان نیلش 

وخدایی که بشدت کافیست
هرازمایشگاهی بری ینفرخونگیرخوب داره  من بچه هاموهمش میبرم بیمارستان پارس یه اقاهه هست میانساله ...

پارس همون که تو کشاورزه؟ من واس بارداریم رفتم همشون جوون بودن خیلی هم درد داشت میترسم بچمم ببرم همینجور شه

ممنونم استارتر عزیز...خانما من دخترمو ۲۱ ماهگی بردم آزمایش که تا حدی کم خون بود...دکتر براش شربت نوشت بعد دوماه آزمایشو تکرار کردم که خداروشکر رفع شده بود حتی دکتر گفت ذخیره آهنش بالاس...امکان داره دوباره کم خون بشه؟ یعنی دو سالشو که تموم کرد دوباره ببرمش چکاب؟

پارس همون که تو کشاورزه؟ من واس بارداریم رفتم همشون جوون بودن خیلی هم درد داشت میترسم بچمم ببرم همین ...

اره همونجا

اون جوونانه یه اقاهه س مال نوزادان هست من هرسزی میزم خواهش میکنم ک بیادصداش میزنن حاجی 

وخدایی که بشدت کافیست
ممنونم استارتر عزیز...خانما من دخترمو ۲۱ ماهگی بردم آزمایش که تا حدی کم خون بود...دکتر براش شربت نوش ...

بچه ای ک یباردرگیرکمخونی میشه بازهم ممکنه واسش اتفاق بیعته من پسرم اینطوریه هرچندوقت یبارچکش میکنم چون بدغذاهم هست ببین بااهن میادبالامنظورم شربت هست ولی اگ غذاشوخوب نخوره دوباره افت میکنه 

وخدایی که بشدت کافیست
جدی؟ من خیلی خوشحال بودم که رفع شده...واسه غذا خوردن همش دنبالشم

رفع ک میشه ولی اگ گوشت نخوره غذاشونخوره بدغذایی کنه کمکم میادپایین من همش درگیزکمخونی پسزمم ازبس بدغذابود

وخدایی که بشدت کافیست
رفع ک میشه ولی اگ گوشت نخوره غذاشونخوره بدغذایی کنه کمکم میادپایین من همش درگیزکمخونی پسزمم ازبس بدغ ...

پس به دکتر بگم واسه بعد دو سالگیش باز آرمایش بنویسه...گرچه قانع کردن شوهرم سخته حالا میگه هم کم خونی بچه رفع شده هم اینکه گناه داره بچه آزمایش بده

پس به دکتر بگم واسه بعد دو سالگیش باز آرمایش بنویسه...گرچه قانع کردن شوهرم سخته حالا میگه هم کم خونی ...

اگ تازه چک شده سالی یبارچک کن 

ببین بچه هاکمخون ک میشن اولین نشونه شون خستگیه یکم زودخسته میشن

یکم بیحال میشن 

درمورداینکه بچه هاگناه دارن وخون نگیریم ازمایش ندیم ب حرف کسی گوش نکن سالی یبارحتماچکاپ ببرش لطف بزرگی میکنی درحق بچت 

سوزن دردش همون لحظس فراموش میشه ولی اگ کمخونی بمونه یاکمبودچیرای ریگ بعضی وقتاکلی دردسرسازه 

من یادمه هرچی ب دکترپسرم میگفتم یه ازبنویس میگفت اذیت نکن خودم بزرم دکتردیگ کامل براش نوشت اونجامشخص شدویتامین دیش ۱۳هست کمخونیی داره فریتینش پایینه 

بررم دکترخون گفت بچه دوواحداعنش کمه لین خیلیه براش 

اول باقرص رفع میشه اگ بیادپایینتربایداهن تزریق کنه ک خوب هم دردناکتره هم برابچه سختتر

سالی یبارتیروییدویتامین دی سی بی سی اهن وفریتین انریمای کبدی ادرارشوچک کن حتما

وخدایی که بشدت کافیست
2706