2737
2734

مجموعه کتاب‌های«من دیگر ما» از دکتر عباسی رو بگیر بخون عاااالین👌

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیچاره اون بچه که تنها کلمه برای تربیتش مذهبه!!!  مخصوصا که دختر هم هست :(

چرا جایی که دعوت نشدین میایین ؟ چرا میایین هم خودتون اذیت بشین و هم بقیه رو ناراحت کنین ؟!

میدونم با من نبودین 

ولی چون  هم نظرم با استارتر جوابتونو دادم

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738

کلا برای تربیت بچه ، چه دختر چه پسر خودتون باید الگو باشید.

الان پسر من به سنی رسیده ک تمام مدت از پدرش الگو برداری میکنه

مثلا اگه دلتون میخواد بچه تون مسجدی و هیاتی و قرآن خون بشه، باید خودتون پای ثابت این مجالس و محافل بشید.

کلا به نظرم‌آدم‌باید رو خودش خیلی کار کنه، تا بتونه بچه ی خوبی تربیت کنه.

و چقدرم‌سخته

خدا حفط کنه دختر کوچولوتونو

خب؟تربیت عالیه .مخصوصا با مطالعه و روش درست ولی ربطشو به خانمهای مذهبی نفهمیدم

کاملا روشنه میخوان در مورد تربیت مذهبی فرزندشون بیپرسن 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
کلا برای تربیت بچه ، چه دختر چه پسر خودتون باید الگو باشید. الان پسر من به سنی رسیده ک تمام مدت از ...

ولی وقتی بچه بیرون از خونه میره ،مدرسه و... فشار گروه همسالان و... خیلی اثر داره روش حتی بیشتر از والدین 

درست نیست؟

سلام اول چادر سر کردنو یادش بدید بعد نماز   اینو بهش بفهمونید که یجاهایی تو بدنشو نباید نشون کسی بده یا نباید بزاره کسی دست بزنه مثل سینه هاش و رون پایین تر از کمر  و ....  بعد مهمونیایی که پسر باشه تو سن بلوغ نباید بره مهمونی چون خیلی مهمه تو سن خیلی حساسیه اون سن  برای فهمیدن سن بلوغ دختر   شکل گرفتن سینه هاشه اگرم خیلی کم بود فرقی نمیکنه   بلوغ شروع شده   و کتاب https://www.ketabrah.ir/کتاب-مادر-و-دختر-راهکارهایی-ساده-برای-تربیت-  بزن رو لینک

دختران/book/23500  بزن رو لینک

2706