2726
عنوان

با تجربه ها توروخدا بيايد كمكم كنيد با شوهرم چيكار كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 75 پست

بچه‌ها کدومتون خیلی منطقی با خانواده شوهر برخورد میکنید

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جمعه ها خونه مادرشوهر هفته ای سه بار خونه مامانم البته خودم تنهایی میرم....شوهرم وقت نداره

با شوهرتون نميريد خونه مادرتون؟

شوهر من اجازه نميده تنها برم خونه مادرم ميگه مگه من تنها ميرم خونه مامانم كه تو تنها بري؟؟؟؟

همش ميگه چرا خانوادمو دعوت نميكني؟ نميدونم خانواده تو يه بار بيشتر اومدن يا مثلا من پدر و مادرم هر ...

خب منطقی باهاش حرف بزن

بابای منم اینطوریه

سیاست داشته باش 

و اینکه دعوت کن دیگه

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2728
من‌اوایل هرشب_بعد دیدم  ناجوره شد شب درمیون الان بعد۸سال شده دوماهی یکبار😎😎خونه مادرم خودم هر ...

چطوري شوهرتون قبول ميكنه هر روز بريد خونه مادرتون ولي دوماه يه بار به مادر خودش سر بزنه؟؟

چطوري شوهرتون قبول ميكنه هر روز بريد خونه مادرتون ولي دوماه يه بار به مادر خودش سر بزنه؟؟

عزیزم من خونه مادراون نمیرم اونم خونه مادرمن نمیاد

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

خونه مادرشوهر هفته سه بار خودم سرمیزنم نزدیکه جمعه ها باشوهرم سب نشینی مادرم شهر دیگ دوسع ماهی یه بار ولی دوهفته میمونم هروقت میرم

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
با شوهرتون نميريد خونه مادرتون؟ شوهر من اجازه نميده تنها برم خونه مادرم ميگه مگه من تنها ميرم خونه ...

چرابا شوهرم میرم ولی هروقت دعوت کردن برا ناهار یاشامی....یا خواستیم یه سر بزنیم باهم میریم...آخه شوهرمن صب تا شب سرکاره منم وابسته خانواده یه روز در میون خودم میرم...چرا اجازه نمیده تنهایی بری مگه میری دزدی!؟

چرابا شوهرم میرم ولی هروقت دعوت کردن برا ناهار یاشامی....یا خواستیم یه سر بزنیم باهم میریم...آخه شوه ...

نميدونم بخدا ،خيلي ناراحتم و غصه ميخورم 

ميگه هفته اي يه بار باهم ميريم خونه مادر من يه بارم خونه مادر تو ،يه وختايي اگه پيش بياد هفته اي دوبار بشه پدرمو در ميارن بس كه غر ميزنه و ادا مياد و اذيت ميكنه توقع داره اگه دلم برا مامانم تنگ ميشه برا مامان اونم بشه 

اخه من تازه عروسم هر دو سه ماه دعوت ميكنم تقريبا 

شوهرت رو محروم کن تا تنبیه بشه پس 😁😁😁

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
نميدونم بخدا ،خيلي ناراحتم و غصه ميخورم  ميگه هفته اي يه بار باهم ميريم خونه مادر من يه بارم خ ...

نمیشه که اینجوری...شاید یه بار حال مامانت خدای نکرده بد شد اونوقت باید منتظر بمونی تاآقا دستور بده آخر هفته با هم برین....

چطوري؟هركاري ميكنم جواب نميده ،بدبختي بلدم نيستم سياست ندارم روز به روز پررو تر و زورگو تر ميشه  ...

محررروم😂😂😂

نفهمیدی؟ 

2706