2733
2739
عنوان

اشتباه خواهرم

665 بازدید | 39 پست

دلم گرفته امروز یادش میوفتم ناراحت میشم خواهر من 21سالش که بود با پسر عموم که عاشق سینه چاک خواهرم بود ازدواج کرد خیلی خودشو کشت که باهاش ازدواج کنه بابام مخالف بود حتی خود خواهرم اون زمان زیاد باب میلش نبود هر فیلمی که بگین دراورد که خواهرم بگه بله تو عقد بودن که گفت باید بریم با هم اون ور اب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

حالا تو از اینور اب تعریف کن ک طول نکشه

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

اختلافا بالا گرفت خواهرم گفت تو نگفته بودی عشق خارجی چقدر با هم کنکاش داشتن دوران نامزدیشون به دعوا و قهر رفت از اون اصرار از خواهر من انکار چون بشدت به خانواده وابسته بود تو اوج ناباوری همه طلاق گرفتن بعد سه ماه

2706