1472
1459
عنوان

بووم بووم صندلی داغ

| مشاهده متن کامل بحث + 16450 بازدید | 1792 پست
علت نام کاربریت ؟ اسم بهترین دوستت تو زندگی ؟ دوست داری همسر آیندت پولدار باشه یا مدرک بالایی داشت ...

سلام نام کاربریم خوب اسم خودمه ....2شیوا۳دوست داشتم ک پولدار باشه ولی نیس...4ن نمیدونم ..5جوش کاری.. تراش کاری تعمیرگاه موتور...😂😂😂

سلام نام کاربریم خوب اسم خودمه ....2شیوا۳دوست داشتم ک پولدار باشه ولی نیس...4ن نمیدونم ..5جوش کاری.. ...

چقد دیر عزیزم .

خب بچه داری ؟

از چه حیوونی خوشت میاد ؟

چه غذایی رو بهتر درست میکنی ؟

تا حالا شعر گفتی یا داستان نوشتی؟

چقد دیر عزیزم . خب بچه داری ؟ از چه حیوونی خوشت میاد ؟ چه غذایی رو بهتر درست میکنی ؟ تا حالا شعر ...

عزیزم من زیاد نیستم توسایت ...ن عزیزم تافعلا ندارم تواقدامم ولی نشدم...از خرگوش وگربه خوشم میاد...لابرنجی ....ن

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

خدا نکنه یچیزط میگم نترس😂 من پسرم😉

شوخی نکن من قلبم ضعیفه😢🙈🙈

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
شوخی نکن من قلبم ضعیفه😢🙈🙈

به مرگ جعفر

خدایا به آبروی حضرت مادر اول ببخشم بعد ببرم...طفل معصوم ۱۷ ساله... دلم برا خودم تنگ شده.... الهی موهات بریزه اگ بهم بگی آنه ... اونوقت منم بهت میگم حسن کچل😐... لعنت به هرآنکه به تو اعتماد کرد ...
1473
به مرگ جعفر

تازه الان دیدم ببخشید خدا شاهده من نمیدونستم شزمنده اگه حرف بیجایی زدم ببخشید

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
تازه الان دیدم ببخشید خدا شاهده من نمیدونستم شزمنده اگه حرف بیجایی زدم ببخشید

ایییی

چ حرف بیجایی

منم داداش کوچیکتون😉

دشمنتون شرمنده

خدایا به آبروی حضرت مادر اول ببخشم بعد ببرم...طفل معصوم ۱۷ ساله... دلم برا خودم تنگ شده.... الهی موهات بریزه اگ بهم بگی آنه ... اونوقت منم بهت میگم حسن کچل😐... لعنت به هرآنکه به تو اعتماد کرد ...
جعفر کیه😒😕

دویت خیالیه مونثم

ایییی چ حرف بیجایی منم داداش کوچیکتون😉 دشمنتون شرمنده

😒😒😒

1447
بچه فامیلمونو ترسوندم گریه کرد به مامان باباش گفتم جیش داره گریه میکنه😐😂😂😂😂

منم یکی از بچه هارو زدم تو دَر بچه گریه شد گفتم دل درده😂😂😂😂

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛