1600
1609
عنوان

بووم بووم صندلی داغ

| مشاهده متن کامل بحث + 16622 بازدید | 1792 پست
گوشیت چیه ؟ سالگرد ازدواجت تو چه ماهیه   اگه قرار باشه یه کشور دیگه بری مسافرت کجا رو انتخاب ...

گوشیم تبas

ازدواج نکردم

کشور هلند

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛
بازم بپرسین جواب میدم😂

لیموشو بدم یا هلوشو بدم؟😂

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522
منم بیام✋

علت نام کاربریت ؟

اسم بهترین دوستت تو زندگی ؟

دوست داری همسر آیندت پولدار باشه یا مدرک بالایی داشته باشه ؟

جزایر لانگراهانس میدونی کجاست ؟

سه تا شغل رو نام ببر که با آهن سر و کار دارند 

تا از کی تو زندگیتون نفرت دارید؟

میدونید چرا سینگلم؟🤔        چون هیچکس باور نمیکنه که سینگلم!😝😝...................................لایک نکن لطفا نکننننخدا جونم مررسییییی !دوست دارم .مرسی که اونی که میخواستم شد🤗🤗
8
عزیزم بپرسم ازت سوال ؟؟

بپرس 

میدونید چرا سینگلم؟🤔        چون هیچکس باور نمیکنه که سینگلم!😝😝...................................لایک نکن لطفا نکننننخدا جونم مررسییییی !دوست دارم .مرسی که اونی که میخواستم شد🤗🤗
از من هم بپرسين

تو بچگی ارزو داشتی چکاره بشی ؟ به آرزوت رسیدی ؟

با فتوشاپ بلدی کار کنی ؟

از بین اینستا و تل.گرام و واتسام کودوما رو داری؟

سه تا شغل رو بگو که با زنجیر سروکار دارند؟

معیارهات واسه ازدواج ؟

یک میلیارد میومد تو حسابت اولین کاری که میکردی چی بود ؟

سه تا شغل رو بگو که با شلاق سروکار دارند ؟

دوست داری جای کدوم سلبریتی باشی ؟

بپرس 

با فتوشاپ بلدی کار کنی ؟

معیارهات واسه ازدواج ؟

1563
سلام منم بازی بدین

با فتوشاپ بلدی کار کنی ؟

معیارهات واسه ازدواج ؟

تو بچگی ارزو داشتی چکاره بشی ؟ به آرزوت رسیدی ؟ با فتوشاپ بلدی کار کنی ؟ از بین اینستا و تل.گرام و ...

بازیگر و والا هنوزم بچه هستم ،نه،واتساپ،نمیدونم،خوشتیپ و تحصیل کرده و خوش اخلاق وضع مالی خوب،یه ماشین میخریدم،نمیدونم، هانده ارچل😍😍

منم بازی

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدم البته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز
1578