2726
عنوان

خوشگل ترین دختری که تا حالا دیدین کیه عکسشو بزارین اول خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 8146 بازدید | 269 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم دیر رسیدم😂

سلام گلم اشکالی ندارع ایشالله دفعه بعد 😃😂😂😘😘😘

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است
من عکسیو که استارتر تو پست اول گذاشته خیلی میپسندم به نظرم واقعا واقعا واقعا خوشگلو شیکه

اره دختر نازیه 😍😍😃

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است
2728
خوشگل شده

اولا خوشگلتر بود لاغری اصلا بهش نمیا

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
چرا این شکلی شده؟😨

😩😩

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

اسی نه تنها این در نظر من زیبا نیست بلکه زشتم هست  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

هر روز ی خوشکل مبینم‌ 😒

اینم چون میگن شبیهته ینی من شبیهشم گذاشتم خودشیفته هم خودتونید 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706