2726
عنوان

خوشگل ترین دختری که تا حالا دیدین کیه عکسشو بزارین اول خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 8146 بازدید | 269 پست
خداروشکر،عکس منم نداره من فقط قبلا یه بارگذاشته بودم دیگه نزاشتم

خوبه پس

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است
من دیدم. 

خوشبحالت 

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣🤣🤣🤣من خودم دنبالشم  

اهان پس منم خبر کنین 😔😔😘😘

2728
اعلان پس منم خبر کنین 😔😔😘😘

پیدا کردم چشم

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
به یه چیزی شک کردم من خیلی تا بحال عکس گذاشتم اینجا اما وقیح فقط ۳تاشو داشت اما دیشب یه عکسی ک ۱سال ...

عزیزم یادت باشه وقیح کاربری فیکـ زیاد داره یک کاربری هست ب اسم خوشبخت۷‌ فقیر۸ ی همچین چیزی ب نظر من ک خود خودشه خیلی وقته پیش هستم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

خواهر شوهر اینده م خیلییی نازه اما عکس ندارم 

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

من صورت برام زیاد مهم نیست مهم وفا داری و عشقه  با اینکه دختر خوشگل کم نیست ولی نمیدونم چرا فکر میکنید خوشگلی به عمله خوشگلی به  قیافه یه واقعیه  مثل خودم ولی نمیدونم چرا عکس پروفایل میزارم تایید نمیشه @CloudStrifev اینم ایدیه تلگرامم 

2706