2726

بنظر خودم این دختره زیباس 

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی واقعا ایناکجاش خوشگله؟  

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728

@صدف_جون    بدو بیا عشششق

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است

اولیش خوب نیفتاده ولی دومیش قشنگ افتاده

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
اسی واقعا ایناکجاش خوشگله؟    

خوشگل نیس نازه چهره دلنشینی داره 

ولی من از اینم قشنگترم😀

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706