1373
1363

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
1376

تا دلت بخواد

چند بار مادرشوهرم خيلي بد دلمو شكسته

سري اخر به خانوادم حرف زد منم خييييلي گريه كردم سرش با همسرم شديد دعوامون شد،گفتم منم دختر يه خانوادم عزيز مادرمم الهي دختر خودت مثل من چشماش گريون بشه

٢هفته نشد دخترش بخاطر حاملگي پر خطر افتاد بيمارستان تا پاي تشنج رفت

بعد ها دخترش ميگفت گاهي به خودم ميگم من به كي بدي كردم اين همه بلا سرم اومد...

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
1378

اره زمانی که مادرشوهرم بابامو مسخره کرد گفت سر پیری معرکه گیری بابات با اون سنش بچه دار شده خیلی دلم شکست  تو دلم گفتم مگه بابام میاد از من اجازه میگیره که تیکه به من میگی سر سال نشد پدرشوهرم رفت یک زن ۳۰ ساله خوشگل گرفت میخاستم منم برم بگم ولی از بالا سری ترسیدم

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا سلامتی بچه هام یه دونه صلوات میشه بفرستید ممنون

اره

مثلا من بعده بهم خوردن نامزدیم افسرده شدم 

سه ماه بعد به خودم‌اومدم و زود خودمو‌جمع کردم

الان نامزدم افسردگی شدید گرفته و خواهر و مادر عفریتش میشینن براش گریه میکنن!!

فکر میکردن منم که زندگیمو میبازم ولی من دارم پیشرفت میکنم و اون همه چیشو، کارسو، خونشو، زندگیشو، روحیشو از دست داده. 

ناگفته نماند نامزدم گناهی نداشت همش کار خواهراش و مادرش بود و پدرنانجیبش. هدفشونم زمین‌زدن من بود . 

خالا عزیزشون داره جلو چشمشون پرپر میشه و کاری از دستشون بر نمیاد .

منم ناراختم ولی کاری نمیتونم براش بکنم. حقش واقعا این نبود . 

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.
ی ماه دوباره دلم شکسته ولی ...

منم شوهرم باحرفاش انقدر دلم شکسته فقط به خاطراینکه بابام وضعیت مالی خوبی نداشت وحالاکه پول داره میگم بیاخونه بخریم میگه بروببین خونه بابات چی داشتی بعدتوقع کن ازم

اره من خیلی اتفاق افتاده جواب گرفتم ی نمونش هفته پیش گلاب بروتون حالت تهوع شدید داشتم ک چشام تا میدید بعد کارش رفت باغشون ساعت ۷ شب اومد خونه دید حالم بده گفت خونرم ی تمیز میکردی خیلی دلم شکست امشب جوابشو از صبح نمیتونه راه بره ولی من مثه اون نیستم بردمش درمونگاه خوب شد

1339