2726
عنوان

یعنی چی واقعا؟؟

172 بازدید | 24 پست

پدرهمسرم ازمون دویست میلیون پول قرص میخاد!! نه خونه داریم ن ماسین نه پولی....توقع داره وام بگیریم بدیم بهس و خودمون قسط بدیم معلومم نیس کی پس بده...جای من بودین چکار میکردین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگفتم جوک باحالی گفتی بسی خندیدیم.

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

وام اش گرفتنش هیچی ولی قسط دادن بعدش بدبختیه حالا برای چی میخواد این پولو

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
همسرم پسر بزرگه خیلی دلسوزه..جوری ک میگه مثلا ماهی ۳۰۰ بدیم ب پدرم اینا    

شغل و خونه ندارن خودشون ؟ حقوق بازنشستگی چیزی..

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
همسرم پسر بزرگه خیلی دلسوزه..جوری ک میگه مثلا ماهی ۳۰۰ بدیم ب پدرم اینا    

مثل پدرشوهر آبجیمه پس ،چقدرررر پروو .شوهرت چی میگه؟ بگو اینکارو بکنی منو بذاری تو شرایط سخت منم مهرمو میذارم اجرا اوهووم اگر به فکر تو و زندگیش باشه اینکارو نمیکنه اگر اهمیت نداد هرچی سرش بیاری حقشه

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد..
2706