2726

سلام ..چیزی شده؟؟؟

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

اره بتن در ورودی حرم حضرت عباس ریخته.

۷نفر ایرانی مصدوم شد

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بمب گذاشتن ۱۸ نفر کشته و ۷۰ و خورده ای زخمی

چند نفر هم ایرانی بودن

ولی اخبار ایران گفته بخاطر ازدحام جمعیت کشته شدند

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بمب گذاشتن ۱۸ نفر کشته و ۷۰ و خورده ای زخمی چند نفر هم ایرانی بودن ولی اخبار ایران گفته بخاطر ازدح ...

اره تو راست میگی اخبار ایران دروغ میگع 😂😂😂😂

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
بمب گذاشتن ۱۸ نفر کشته و ۷۰ و خورده ای زخمی چند نفر هم ایرانی بودن ولی اخبار ایران گفته بخاطر ازدح ...

چرا خبر کذب میگی اخه؟

اصلا ایرانی تو مرده ها نبوده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

کاش مردم دیگه نرن تو این وضعیت امام حسین از همینجا هم صداشونو میشنوه

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

تو مگه اونجا بودی که میگی بمب گذاشتن؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
بله چندین تن از هموطنانمون در کربلا بعلت سقوط دیوار بتنی فووت کردمد و چندین تن هم زخمی شدن

ن ایرانی فوت نشده

جزئیات حادثه در کربلا / اعلام اسامی کشته‌ها و زخمی‌ها تا ساعاتی دیگر

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج:

🔹عصر امروز حادثه‌ای در باب‌الرجاء (در اطراف بین‌الحرمین به سمت حرم سیدالشهداء) به دلیل ازدحام جمعیت صورت گرفته است

🔹پس از این حادثه زخمی‌ها به مراکز درمانی منتقل شده‌اند

🔹 هم اکنون اوضاع در این منطقه و بین‌الحرمین تحت کنترل است و مراسم عزاداری شب عاشورا در حال انجام است و مشکلی وجود ندارد

🔹تا این لحظه خبری از شناسایی کشته‌ها و زخمی‌ها وجود ندارد.

🔹تعدادی از نیروهای ما در این منطقه در حال پیگیری موضوع هستند و تا ساعاتی دیگر اسامی کشته‌ها و زخمی‌ها اعلام می‌شود و چنانچه زائران ایرانی نیز در بین آنها باشد به اطلاع مردم خواهد رسید. #محرم #حوادث

✅ @Khabar_Fouri

2706