2410
2553

😐کلا خاطره ندارم از اون روز

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

برام هیجان انگیز بود که دارم وارد یه مقطع جدید میشم و کتاب های درسی ام رو خیلی دوست داشتم و خودمو بالاتر از راهنمایی ها میدیدم و احساس غرور میکردم ولی خب سال اولی ها کوچولوی دبیرستانی ها حساب میشن دیگه  

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
کاشکی مدرسه اجباری نبود

تو کشورای دیگه مهدکودک هم اجباریه حالا چه برسه به مدرسه 

برای چی اینو گفتی حالا ؟ ما اگه مدرسه هامون بده تقصیر نظام اموزشیه غلطمون هست

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
چ قوانینی داش مدرستون

مدرسه ما خیییلی بد بود مدیر مدرسمون عقده ای اون موقع کلیپس از اون گنده ها مد بود مدیرمون دست میزد رو سر بچه ها میدید هر کی کلیپس داره میزد تو حیاط مدرسه خووووردش میکرد😓

اجباری نیس ک عزیزم

خداروشکر من راحت شدم با انتخاب خودم😍

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2706