2726

سلام سلام

من می خوام بشینم امسال بخونم واسه کنکور هنر

دلم موسیقی دانشگاه تهران می خواد 

اطلاعات بدین لطفا 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسهای هنرستان دیگه مثل تاریخ هنر و ...عملیش رو میتونی؟ عمومی هم خوب بخون.

عملی چی داره؟؟

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
2728

چه موسیقی دوست داری ؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
درسهای هنرستان دیگه مثل تاریخ هنر و ...عملیش رو میتونی؟ عمومی هم خوب بخون.

موسیقی می خوام 

عملی چی داره؟

خودم سنتور میزنم

عملی چی داره؟؟

اگه موسیقی میخوای حتما یه ساز باید بلد باشی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

عزیزم من سالهاپیش کنکور هنردادم وقبول شدم رشته اصلی من تجربی بودباتوجه به اینکه هرسال نحوه ازمون وکتب درسی فرق میکنه بهتره بامشاوره تحصیلی صحبت کنی که بهترین راهنمایی رو میکنه درمورد موسیقی که حتماباید سابقه موسیقی داشته باشی چون باهات مصاحبه هم میکنن البته در دوره ما اینجوربود 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
عزیزم من سالهاپیش کنکور هنردادم وقبول شدم رشته اصلی من تجربی بودباتوجه به اینکه هرسال نحوه ازمون وکت ...

دانشگاه تهران؟

من فقط دانشگاه تهران می خوام 

عزیزم من سالهاپیش کنکور هنردادم وقبول شدم رشته اصلی من تجربی بودباتوجه به اینکه هرسال نحوه ازمون وکت ...

من سنتور میزمم ولی مدرکی ندارم 

آره همینکارو میکنم مررسی از راهنماییت 

2706