2726
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4213 بازدید | 760 پست
@مناجات786     سلام عزیز دلم! شما عشقی!

سلام مهربونم
الهی زبونت به مزه ی شراب بهشتی معطر بشه
ببخشید گاهی که صدا میزنی نمیام انلاین نبودم اومدم میبینم تایپیک تموم شده و بنده حقیر از غافله عقب موندم

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدای محبت شما عزیزم راحت باش گلم

خدانکه

عزیزی خواهرم 

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2728
معصومه جون چرا منو تگ نکردی نکنه منو دوست خودت نمی‌دونی دلم گرفت

سلام خانومی ، فدای دلت بشم

خوبی مهربون؟  حیف که کردی در حد دو جمله بلدم فقط

افتخاری هست برای من دوستی با شما اونقدر که خیلی خیلی خوشحالم 

اما تگتون نکردم چون میخوام تاپیک ادامه بدم تا چند روز و باید کسی باشه که بتونم تکش کنم  واسه همین دوستای جدید میخواستم فردا تگ کنم 

ببخشید تو را خدا

به قول شاعر

ای بسا هندو و ترک همزبان 

ای بسا دو ترک چون بیگانگان 

پس زبان همدلی خود دیگر است

همدلی از همزبانی بهتر است 

بخشیدی من را؟

@میمونمت     @ویهانمهر     اسم چن تاشونم یادم نیست

قربونت برم من نظر لطفته 💗💗💗

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
@بهنیارگل   : خانم دکتر چشمون به در سبز شد ها    

عزیزدلمی معصومه جان، من که جواب دادم و گفتم در خدمتم شما خبریت نشد!!!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
@بهنیارگل   : خانم دکتر چشمون به در سبز شد ها    

توی همون تاپیک خودم که پست گذاشته بودی جواب دادم عزیزم، بگو فدات شم، سراپا گوشم😘

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

ندارم☹️

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
خودم دوستام خیلی زیادن و تو چند بار مجبورم تگشون کنم @تبرک   : دوست عزیزم؛ راستی یادت نره من ...

ممنون خانومی 

ولی من فقط پیش خدا فکر کنم ها ینی مطمعن نیستم شایر خدا قبول کنه مومن باشم 

اما بنده هاش اصلاب مومنی قبولم ندارن و ب قول خودشون بهم نمیاد 

بازمممنون

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
سلام خواهرم  من همه رو دوست دارم علی الخصوص شما این خواهرم هم به من حس زیبایی میده بخصوص پوششی ...

سلام آبجی جونم 😳😳😳  شرمنده محبت و توجه و تعریف سخاوتمندانه ت هستم آبجی ، شما خیلی ب من لطف داری ، الهی ک لایق و امانت دار این محبت و توجهت باشم . پوشیه ک عشقه دیگ خودت میدونی 😊💞 من خاک پای همه هستم کسی نیستم ک ازم الگو گرفته بشه عزیزدلم .از اینک عطر بهشت و خوبی ها و صفات پسندیده وجودی خودت رو ب من نسبت میدی ممنونم 😇💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2706