1345
1363
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2966 بازدید | 557 پست
@مناجات786     سلام عزیز دلم! شما عشقی!

سلام مهربونم
الهی زبونت به مزه ی شراب بهشتی معطر بشه
ببخشید گاهی که صدا میزنی نمیام انلاین نبودم اومدم میبینم تایپیک تموم شده و بنده حقیر از غافله عقب موندم

سلام مهربونم الهی زبونت به مزه ی شراب بهشتی معطر بشه ببخشید گاهی که صدا میزنی نمیام انلاین نبودم اوم ...

فدای محبت شما عزیزم

راحت باش گلم

سر زینب به سلامت، سر نوکر به فلک

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
معصومه جون چرا منو تگ نکردی نکنه منو دوست خودت نمی‌دونی دلم گرفت

سلام خانومی ، فدای دلت بشم

خوبی مهربون؟  حیف که کردی در حد دو جمله بلدم فقط

افتخاری هست برای من دوستی با شما اونقدر که خیلی خیلی خوشحالم 

اما تگتون نکردم چون میخوام تاپیک ادامه بدم تا چند روز و باید کسی باشه که بتونم تکش کنم  واسه همین دوستای جدید میخواستم فردا تگ کنم 

ببخشید تو را خدا

به قول شاعر

ای بسا هندو و ترک همزبان 

ای بسا دو ترک چون بیگانگان 

پس زبان همدلی خود دیگر است

همدلی از همزبانی بهتر است 

بخشیدی من را؟

سر زینب به سلامت، سر نوکر به فلک
@بهنیارگل   : خانم دکتر چشمون به در سبز شد ها    

عزیزدلمی معصومه جان، من که جواب دادم و گفتم در خدمتم شما خبریت نشد!!!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!
@بهنیارگل   : خانم دکتر چشمون به در سبز شد ها    

توی همون تاپیک خودم که پست گذاشته بودی جواب دادم عزیزم، بگو فدات شم، سراپا گوشم😘

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!
1376
خودم دوستام خیلی زیادن و تو چند بار مجبورم تگشون کنم @تبرک   : دوست عزیزم؛ راستی یادت نره من ...

ممنون خانومی 

ولی من فقط پیش خدا فکر کنم ها ینی مطمعن نیستم شایر خدا قبول کنه مومن باشم 

اما بنده هاش اصلاب مومنی قبولم ندارن و ب قول خودشون بهم نمیاد 

بازمممنون

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 
سلام خواهرم  من همه رو دوست دارم علی الخصوص شما این خواهرم هم به من حس زیبایی میده بخصوص پوششی ...

سلام آبجی جونم 😳😳😳  شرمنده محبت و توجه و تعریف سخاوتمندانه ت هستم آبجی ، شما خیلی ب من لطف داری ، الهی ک لایق و امانت دار این محبت و توجهت باشم . پوشیه ک عشقه دیگ خودت میدونی 😊💞 من خاک پای همه هستم کسی نیستم ک ازم الگو گرفته بشه عزیزدلم .از اینک عطر بهشت و خوبی ها و صفات پسندیده وجودی خودت رو ب من نسبت میدی ممنونم 😇💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
@ترنم1391    

ممنونم

شماهم یکی ازکاربران مودعلاقه بنده وچندتاازدوستانمون هستید 

موفق باشید مادرفرهیخته 

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1288
@anahiwta   ❤ @aryanaaa   💛 @مامانبزرگپانیذ   💙

عزیز دل منی انشالله که لیاقت ش رو داشته باشم  

گاهی تنهایه دعا کافیست تاهمه چیز عوض بشه .......پس بیاییم برای هم دعای خیر کنیم تامرغ آمین ،آمین بگه ......آمین
@رویای_خیس2     @ویهانمهر     @میمونمت &n ...

عزیززززز دلم نظر لطفتونه

این حس متقابله

یک دنیا ممنون که منو لایق دونستین همیشه شاد و سلامت باشی گلم🙏🌹😍❤️😍

من خیلی خوشبختم که دوستان خیلی خوبی مثل شما دارم از تک تک شما ممنونم که همیشه مایه آرامشمین ،امیدوارم امضای خدا پای آرزوهای قشنگتون باشه ،یه خواهش دارم ازتون هر جا دلتون شکست و ارتباط تنگاتنگی با خدا حس کردین من حقیر رو هم دعا کنین لطفا ،خیلی به قلبهای ستودنیتون معتقدم.همیشه سپاسگزارتونم😍
دختر گلم منی...... ممنونم عزیزم 

😘😘😘😘😍😍😍💖💖💖💋💋💋💋💋

🎀من به 💖رنگ صورتی💖 اعتقاد دارم!...💞🧚🏻‍♀️ من معتقدم که خنده بهترین بهترین سوزاننده ی کالری است!☺ من به بوسیدن معتقدم💏 بوسیدنِ زیاد...💋 من معتقدم که وقتی همه چیز غلط از آب درآمد، قوی باشم...😌 من معتقدم که دختران شاد، زیباترین دخترها هستند!😍 من معتقدم که فردا روز دیگری ست و به معجزه معتقدم ...💋💃🏻💝👠💄💅🏻🍒❤🐣🍫🍨☔🌊🧸🍭🎈🎀
1339