1803
1810
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید

4192 بازدید | 760 پست

عزیزهای دلم سلام

وقتتون بخیر خواهرای گلم

قبلاً دو تا تاپیک با این موضوع زدم اما نمیدونم چرا تعطیل شد؛امیدوارم @نی_نی_یار_5   این دفعه کمک کنن و این اتفاق نیفته

دوستای گلم دوستاتون تگ کنید

انشاءالله همیشه دوستیتون پایدار باشه

فریب نخور!  یهودیان همیشه همینطور بوده اند با ظاهری مهربان و عاقل، تاریخ بخوان ؛ یک یهودی به حضرت مسیح خیانت کرد یهودیان در صدر اسلام فتنه و تفرقه راه می انداختند، خود را مسلمان معرفی میکردند روایات جعلی می‌ساختند و .... و حالا هم میخواهند بین بانوان ایرانی رخنه کنند تا آنان را به لجن بکشند و از مقام والای مادری ساقط کنند! بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

از این تاپیکا نزنید تا حالا کسی تگم نکرده دلم می سوزه خب😑 

هر اتفاقی که فردا بیفته، ما امروز رو داشتیم💜.            گویند اگر می بخوری عرش بلرزد عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟💜خیام💜
1771

اینجا دنیای مجازی رو دوستی ها نمیشه خیلی حساب کرد مگر اینکه بیرون هم یه شناختی از هم داشته باشن

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

@ویهانمهر    

و

@مامانبزرگپانیذ    

خیلی دوسشون دارم و انرژی مثبت بهم میدن❤

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاه قلبم اونیه که تنها ملکه قلبش منم ♫♪♭😍😍🥰 دخملم منو بابایی خیلی منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم 💋..

خودم دوستام خیلی زیادن و تو چند بار مجبورم تگشون کنم

@بهنیارگل    

@مهناز9999    

@آذرماهی۷۵    

@hadis_mp    

@ماه_پیشونی8    

فریب نخور!  یهودیان همیشه همینطور بوده اند با ظاهری مهربان و عاقل، تاریخ بخوان ؛ یک یهودی به حضرت مسیح خیانت کرد یهودیان در صدر اسلام فتنه و تفرقه راه می انداختند، خود را مسلمان معرفی میکردند روایات جعلی می‌ساختند و .... و حالا هم میخواهند بین بانوان ایرانی رخنه کنند تا آنان را به لجن بکشند و از مقام والای مادری ساقط کنند! بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »
1794
اینجا دنیای مجازی رو دوستی ها نمیشه خیلی حساب کرد مگر اینکه بیرون هم یه شناختی از هم داشته باشن

دقیقا!

ولی خوب در حد همین مجازی منظورمونه

1774