2733
2734

اين اقا خيلي مذهبين و من مشكلي ندارم بااين كه خودم معتدلم ولي كلا ازاون روزي كه شماره همو بهم داديم تاحالا نشده يه روز ازصبح تا شب براي من باشه فقط ،هميشه خدا يه كاري داره ،كلي مسئوليت جاهاي مختلف داره ،محرم و صفرهم كه خيليييي سرش شلوغه ،همش توهييت هست ،يه جوريم ته دلم يه بغضه كه ميخوام بتركونمش ،همش ازخودم ميپرسم منو دوست داره ؟ توروخدا نگين تو الان بي انصافي نه به خدا بهش هيچي نمي گم هميشه باروي خوش ميگم برو به سلامت ولي واقعا نياز به توجه دارم ،باخودم هميشه ميگفتم يه پسر اواايل رابطه خيلييي دورور ادمه ولي مثكه اشتباه كردم ،كمكم كنيد تو دلم كلي دلهرست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توجه خیلی مهمه 

نمی دونم من مشاور نیستم ولی من وقت هایی که بهم بی توجهی بشه دق می کنم یعنی از دق کردن فراتر 

اصلا نمی تونم تحمل کنم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728

عزیزم الان  داری اشنا میشی..محبور که نیستی باهاش بمونی..اگه میبینی اذیتی کات کن و تموم..

نمیدونم چرا انقدر سخت میگیرین

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ما هم تا قبل عقد شماره همو نداشتیم تا اینکه دو روز قبل عقد رفتیم خونه داماد رو ببینیم با چشم و ابرو گفتم بیا بریم بیرون 

نفهمید 

جاریم بلند گفت کارت داره خخخخخ

بعد رفتیم طبقه پایین خونشون منم رفتم بغلش و گفتم چرا شمارتو ندادی بهم؟

حالا اونم مذهبی😕😕😕😑😑😑

2738

جه انتظار عجیب غریبی داری توی آشنایی انتظار داری چی کار کنه دقیقا؟ عقد و نامزد نیستی که🤔 توقعت بیجاست

از صبح تا شب!

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

یکم داری عجله میکنی عزیزم

آشنایی سنتی

اونم مذهبی

زود وارد وادی عشق و عشق ورزی نمیشه

البته درستشم همینه

تو آرام خواهی شد، اگر یقین کنی که خداوند تو را میبیند و بهترین ها را برایت رقم میزند، تو فقط صبور باش

ببین من خودم شبیه این آقام!

باید بهت بگم که برای زندگی مشترک اگر دغدغه هات شبیهش نباشه ب مشکل میخورین

چون ب قول خودت ده تا مسئولیته و یه نفر ک هیچ مزایایی هم بابت اون مسئولیتا ممکنه دریافت نکنه!

اگر ادمی هستی ک سیاست برات مهمه باز همینطور

2706