2733
2734
عنوان

ترشح یا کیسه اب

79 بازدید | 5 پست

سلام دوستان، من اخر هفته ۱۱

هستم؛

چند روزی هست وقتی عطسه میکنم خیلی عذرمیخواهم لباس زیرم کم‌ خیس میشه؛ بار آخرم که اینجوری شد؛ بیشتر خیس شده بود، قبلا این مشکلو نداشتم؛ چون گهگداری سرفه های شدیدم دارم، میترسم مشکلی باشه؛منظورم کیسه آبِ و اینکه بعضی مواقع لباس زیرم یه ذره کم خیس میشه نمیدونم ترشح یا کیسه اب، خیلی نگرانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کلا تو بارداری ترشح بدون رنگ و بو طبیعی هس،مخصوصا ماه های بالاتر منکه داغون شدم روزی دوبار لباسمو عوض میکنم....ولی اگه حس میکنی با سرف و عطسه و بلند شدن نشستن یهو ازت خارج میشه با دکترت مشورت کن.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2728
یعنی اگه با سرفه یا عطسه خارج بشه؛ کیسه آب؟

نه عزیزم حتما نیست که،ولی بهتره ب دکترت بگی ازت تست امینوشور میگیرن تا مطمن بشن،نگران نباش گلم منم ترشحم خیلی زیاده ببخشید دقیقا اندازه کف دست لباسم خیس میشه مجبورم روزی دوبار عوض کنم

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش