2726
عنوان

تعطیلی روز عاشورا.......

185 بازدید | 15 پست

◾️در روز عاشورا امورات دنیایی را ترک کنید...

✍ امام رضا علیه السلام فرمود:

هرکس روز عاشورای امام حسین علیه السلام، دنبال کسب و کار نرود، خداوند متعال خواسته ها و حوائج دنیا و آخرت او را برآورده می نماید و هرکس  عاشوراء روز مصیبت و حزن و گریه اش باشد، خداوند عزوجل روز قیامت را روز شادی و سرورش قرار خواهد داد و در بهشت چشمانش به دیدار ما اهل بیت عصمت وطهارت علیهم السلام روشن خواهد شد.

📚أمالی صدوق ص ۱۲۱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امروز به چشم دیدم که چقدر بعضی مردم به خدا بی اعتماد شدن، حرف خدا واسشون به اندازه حرف یه آدم هم اعتبار نداره

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
امروز به چشم دیدم که چقدر بعضی مردم به خدا بی اعتماد شدن، حرف خدا واسشون به اندازه حرف یه آدم هم اعت ...

خدا منو ببخشه ولی متاسفانه خیلی وقتا خدا به حرفاش عمل نمی کنه

مثلا تو تمام کتاب های آسمانی با لحن های مختلف گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را....ولی این همه آدم بدبخت هستن که سال ها دعا کردن و دعاشون هیچ موقع مستجاب نشده

(نگو به صلاحشون نیست که خیلی هاش واقعا به صلاح فرد هست و به خاطر اون قضیه کل دنیا و آخرت فرد نابود شده)

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
خدا منو ببخشه ولی متاسفانه خیلی وقتا خدا به حرفاش عمل نمی کنه مثلا تو تمام کتاب های آسمانی با لحن ه ...

چنین خدایی که شما میگی اصلا به درد خدایی نمیخوره، چه خدای بی عرضه و تنگ نظر و بی دست و پا و نفهمیه این خدا !

خدایی که من میشناسم خیلی متفاوته

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
چنین خدایی که شما میگی اصلا به درد خدایی نمیخوره، چه خدای بی عرضه و تنگ نظر و بی دست و پا و نفهمیه ا ...

به هرحال تجربه من اینطور بوده...

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
2706