2726

خانمها میخواستم ببینم کیا اسم بچه هاشونو( دهه ۹۰ایی) فاطمه ، زهرا یا زینب گذاشتند و اینکه کدومو گذاشتند و اینکه از انتخاب اسمشون راضین؟

دوست داشتید شرکت کنید

برای خودم میخوام بدونم چون هنوز توی انتخاب اسم مرددم

تعداد رای : 17
نظرسنجی
فاطمه
10
58%
زهرا
4
23%
زینب
3
17%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فاطمه رو که خیلی جدیدها دیدم گذاشتن 

زهرا اصلا ندیدم ولی ترکیبی دیدم 

زینب رو ۲،۳ تا دیدم 

ولی بازم همین اسمها لااقل ترکیب بشه بهتره مثل نازنین زهرا یا هدیه زهرا 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
چرا اسمای خوبی نیستن ؟ توهین نکنیم 

توهین نکردم گفتم خوب نیستن

چون دوستی داشتم که فاطمه بود اما میگفت بهم بگید بیتا

دوستی داشتم ک زهرا بود اما دوست داشت نازیلا باشه

طاهرا با این اسما حس خوبی نداشتن اصلا

فاطمه داریم تو فامیل ۲ سالشه این اسم ها هیچ وقت کم نمیشن ولی زینب نزار میگن سربلایی میشه😕

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

پسرم اسمش حسینه

خودم فاطمه

اگه دختر داشتم ازین اسما میگذاشتم براش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706