2726
عنوان

گل

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 20 پست
@مرمری     @حس_یخی     دوستان میشه کمکم کنین

عزیزم من خودم حسن یوسف داشتم از اون رنگ بنفشش من خودم کلی گل و گیاه دارم جلو نور زیاد گذاشتم بخاطر حرف یه نفر ک بهم گفته بود نور زیاد میخواست پژمرده شد تو الان از جاش بردار بزار جلو نور غیرمستقیم

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلو نور گذاشتم که اینطور شد بابام میگه این گل ها خونگین نور نمیخوان

چندتا میخ زنگ زده بریز تو بطری و آب بریز توش تکون بده رنگ پس داد بریز پای گل ها ....یا موهاتو ک ش.نه میکنی موهایی ک میمونه تو شونه ت جمع کن توی گلدونه خاکش کن

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
2728

بزارش تو سایه..حتما افتاب مستقیم بهش نمیخورده شما گذاشتی دوهوایی شده پژمرده شده.تو سایه بمونه سرحال میشه

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...