2726
چرارقبول نميكنه؟ قرار بود بياري كه

زده زیر تموم حرفاش همش دروغ بوده 

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
زده زیر تموم حرفاش همش دروغ بوده 

از زندگيت راضي نيستي؟

گولت زد؟

از حال دخترت خبر داري؟ مادرشوهرت خوبه؟

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از زندگيت راضي نيستي؟ گولت زد؟ از حال دخترت خبر داري؟ مادرشوهرت خوبه؟

گولم زد بد جور اوایل خیلی خوب بود ولی الان نه مادر شوهرمم خوب شده باهام ولی چه فایده نمیدونم سرنوشت من چرا اینجور شد از خبر ندارم

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
قولم زد بد جور اوایل خیلی خوب بود ولی الان نه مادر شوهرمم خوب شده باهام ولی چه فایده نمیدونم سرنوشت ...

يعني اذينت ميكنه شوهرت؟😭

منظورم مادرشوهر سابقته

2728
يعني اذينت ميكنه شوهرت؟😭 منظورم مادرشوهر سابقته

خیلی گیر میده بهم خیلی بی احساس بی مسئولیته مادر شوهر سابقم که خبری ازش ندارن ولی خیلی حرفا به گوشم رسیده که از رفتم خیلی ناراحتن حتی پدر شوهرم کفته اگه شوهر نمکردالتماسش میکردم برگرده

خیلی گیر میده بهم خیلی بی احساس بی مسئولیته مادر شوهر سابقم که خبری ازش ندارن ولی خیلی حرفا به گوشم ...

بابت دخترت ميگم

جاش خىب باشه الهي

طفلك معصوم

شوهرت اگر مرد خوبيه دركل بساز باهاش

درستش كن

تو سختي زياد كشيدي ميتوني زندگيتو بسازي

بابت دخترت ميگم جاش خىب باشه الهي طفلك معصوم شوهرت اگر مرد خوبيه دركل بساز باهاش درستش كن تو سخ ...

دخترم جاش خوبه مادر شوهرم میگن خیلی بهش میرسه ولی من بیتابشم کاری به شوهرمم ندارم به خودشم گفتم اگه در حقم نا حقی کنه میسپارمش به خدا 

دخترم جاش خوبه مادر شوهرم میگن خیلی بهش میرسه ولی من بیتابشم کاری به شوهرمم ندارم به خودشم گفتم اگه ...

خيلي ناراحتت شدم عزيزم

اخه شوهرت چرا عوض شد

خوب بودين كه

كاش ميتونستم برات كاري كنم

خيلي ناراحتت شدم عزيزم اخه شوهرت چرا عوض شد خوب بودين كه كاش ميتونستم برات كاري كنم

نمیدونم بخدا دیگه چیکار کنم کاش راضی بشه یه مشاوره بریم شاید زندگیم خوب بشه

نمیدونم بخدا دیگه چیکار کنم کاش راضی بشه یه مشاوره بریم شاید زندگیم خوب بشه

دعا ميكنم برات

اخلاق و رفتارش بد شده؟