2737
2734

خانما نتم کمی ضعیفه ممکنه دیر لود بشه

من خودم 20 سالمه  شوهرم 29 سالشه .شوهرم خیلی منو دوست داره اینجوری بگم دیونمه .

منم دوستش دارم

زن داییم 24 سالشه  اصلا یه وضعیه خیلی کرم میریزه.جلو شوهرم عشوه میکنه گذشته از این کلا نفهمه احترام حالیش نیست هیچ کس از رفتاراش خوشش نمیاد

حتی با این وجود خود شوهرم میگه زنداییت  چرا احترام حالیش نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😲

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

دمشو قیچی کن با کم محلی.شوهرت دوبار تو صورتش اخم کنه حالیش میشه که طرفش اهلش نیس

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

اینقد جلو شوهرم عشوه میکنه 

دیروز من خونه بابا بزرگم بودم  منتظر شوهرم بودم بیاد دنبالم  تا زندایییم بودش تا فهمید پاشود ب خودش رسید

همه نشسته بودن اومد جلو استقبال  شوهرم

بعدش من سوار ماشین شودم با شوهرم برم 

اومد بیرون زد ب شیشه طرف شوهرم باهاش خداحافظی کرد

2738
2706